Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som mal rande s babou, do ktorej som bol cca 4 roky zaľúbený. Povedal som jej to cca po dvoch a bola fáza, keď mi povedala, že aj ona ma miluje, ale nič z toho napokon nebolo. Až teraz po 4 rokoch sme mali prvé rande, na ktoré som jej kúpil kvety, ktoré má rada, zaviedol na jej obľúbené miesto a dal jej zamilovanú báseň, ktorú som sám zložil. Napokon sa mi priznala, že už má 3 mesiace chlapa. Skoro denne ju vídam, keďže bývame blízko seba. Celé zle.
Celé zle
Včera si mama prilepila kúsoček odlomeného zubu, aby vraj zatiaľ nevyzerala ako debil do pondelka. S patexom. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sme sa so spolužiačkou rozhodli, že pôjdeme ne Erasmus. Niekoľko mesiacov sme sa tešili ako budeme cestovať a ako si HLAVNE zlepšíme Angličtinu. Ako absolventka odbornej školy s maturitou z Angličtiny úrovne B1 som mala trochu obavy, že nebudem rozumieť a moja kamarátka absolventka gymnázia s B2 úrovňou sa na mňa nakoniec vykašle a nájde si iných kamarátov. Dopadlo to tak, že prvý mesiac plakala, že nikomu nerozumie a nevie čo má hovoriť, celých 5 mesiacov sa vyhýbala všetkým anglicky hovoriacim ľuďom, nenašla si žiadnych kamarátov a Angličtinu si taktiež nezlepšila. Celé zle.
Celé zle
Dnes u nás v jazykovke prijali za lektora syna šéfovho kamaráta. Naučil sa vraj "bohovsky" po anglicky z hrania počítačových hier. Má štrnásť rokov. Celé zle.
Celé zle
Dnes, tak ako vždy, moja priateľka zaspala. A ja sa zas nudím na mobile. Zapol by som si aj notebook, ale ten jej vadí a svieti a hučí a keď mám sluchátka na ušiach, tak nahlas dýcham. Telku máme pred posteľou, takže tiež nič. Celé noci tak niekedy chodím na prechádzky. Ale skúste priateľke vysvetliť, že doma sa nudím, keď prídem domov o pol tretej ráno. Celé zle.
Celé zle
Včera bola v telke reklama na Paralen. Otec so synom boli na výlete v horách, kde prechladli a majú teplotu. Mama im doniesla v drevenej vile horúci čaj a tabletku. Už na druhý deň sú všetci šťastní a plánujú ďalší výlet. Ja bývam sám v malom byte, taký domček mám jedine v kalendári na wc. Ledva ho z mojej minimálnej mzdy vyplácam a nemôžem ani deň nebyť v robote, aby mi nechýbalo. Už týždeň žeriem tie tabletky. V noci nespím, ráno a cez deň ledva dýcham. V buse som skoro odpadol. Z nosa mi vkuse kvapká. V hlave mi duní ako keby som stál pod zvonom. Fakt krásna reklama. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme sa s priateľom opili a vrhli sa na to. Po sexe som z neho páčila, ako to bolo s jeho prvým sexom a tak. Mal ho so mnou, tak som sa naschvál pýtala. Mala som byť ticho. Priznal sa, že v tábore sa vyspal s chlapcom na izbe ešte dávno predo mnou. Keď som mu nechcela veriť, tak vybral mobil, zavolal chalanovi a predo mnou sa s ním o tom rozprával. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami mi niekto ukradol auto. Celé zle.
Celé zle
Nedávno bol bratranec s ktorým bývame spolu v Bratislave na návšteve doma v Trenčíne. Po návrate mi celý nadšený hovoril ako bol vonku s kamarátmi a že sa ide jeden z nich ženiť. Celá nadšená sa ho pýtam, že ktorý z nich keďže ich všetkých poznám lebo sme všetci z toho istého mesta. Po odpovedi, že Roman, som zostala celkom zaskočená, keďže s Romanom pravidelne spávam po dobu 2 mesiacov. Taktiež ma zaskočilo zistenie, že Roman má už tri roky priateľku, o ktorej mi asi zabudol povedať. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok som si kupoval notebook. Už len taký lacnejší, len na net. Z môjho starého som zobral HDD a keďže bol nefunkčný a zlomený, chcel som ho vyhodiť. Keď som ho hádzal do odpadu "kov" tak ma stopol tmavší spoluobčan. Vraj čo vyhadzujem. Dal som mu ho a odišiel. Keď však zistil, že v ňom nie je HDD tak ho hodil po mne, rohom mi rozbil hlavu a pri páde zo schodov som si vyvrtol členok. Nie tento príspevok je celé zle. Ale keď jeho chytím, skončí to Celé zle.
Celé zle