Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred niekoľkými rokmi sme doma sedeli na gauči a pozerali telku. Zrazu cítim riadny smrad, tak kuknem na mamu: to ty? Ona: ja že to ty! Potom kukneme medzi seba a tam vyvalený pes hore bruchom, ledva dýchal a prdel jak o život. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami bol kolega vykonať svoju veľkú potrebu na spodnom poschodí. Záchod sa tam nedá zamknúť, preto tam nikto ani nechodí iba on. Aby mal kľud. No očividne si nevšimol že tam nemá papier a tak išiel s napoly stiahnutými gaťami na najvyššie poschodie výťahom, kde v tom čase býva len málokto, lebo tam je sklad. Zhodou okolností mi prišla pol hodinu pred tým otázka od vedenia, či máme tovar. Hádajte koho som stretol vo výťahu? Neviem som či sa mám smiať, alebo si držať ústa od smradu, aby som sa nepovracal. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som menil olej. Dnes kupujem novú olejovú vaňu a olej.. znova. Odstupoval som sa jednej jame a chytil vychodenú koľaj od kamiónov. Ach tie naše cesty. Celé zle.
Celé zle
Nedávno si tak poprdkávam v posilke, keď si zrazu uvedomím, že mám slúchadlá a to, že to nepočujem ja neznamená, že to nepočujú ostatní. Po pol hodke som cvičil sám. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som si konečne dokončil svoj projekt. Starý golf, ktorý dostal čo pre to a pekne som ho šperkoval. Pár týždňov dozadu som sa cestou naháňal s jedným autom. To v zákrute spanikárilo. Aby som sa vyhol zrážke, stiahol som to do poľa. Spolu s frajerkou sme vypadli z auta von. Auto je na totálku. Aspoň nikomu nič nie je. Celé zle.
Celé zle
Včera sme s manželom odfarbovali moju ružovú šatku, do ktorej zapustila tmavomodrá šatka. Po odfarbení mám bielu šatku a fľaky ostali. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som potreboval jednu informáciu ohľadom platby za odvoz odpadu v našom meste. Vytočil som teda číslo, o ktorom som bol presvedčený, že je na príslušné oddelenie na Mestskom úrade, a po zdvihnutí som sa opýtal: "Dobrý deň, vy máte na starosti odpady?" Omylom som sa dovolal do miestnej nemocnice na oddelenie onkológie. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa celé 2 minúty snažil presvedčiť výťah, aby ma odviezol na poschodie, na ktorom som sa nachádzal už pri nastúpení. Celé zle.
Celé zle
Dnes, 2.6. je vraj Deň skoršieho odchodu z práce. Je piatok, 16:20 a tak skoro zrejme ešte neodídem. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi moja na mol opitá frajerka povedala, že dúfa, že budeme mať skoro deti, aby ju konečne v tomto vztahu niekto miloval bez podmienok. Chodíme spolu už rok. Celé zle.
Celé zle