Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami mi manželka zobrala za "trest" baterky z diaľkového a skryla ich. Ako muž činu ktorý nieje pod topánkou som si počkal na príležitosť a zobral si baterky z jej budíka. Jej ranné "vstávanie" bude asi.. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa u nás pobili brigádnici o to, kto bude mať prvý prestávku. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som u nás v práci čakal na výťah. Už tesne pred vrchom som počul hmkanie. To by nebolo nič zvláštne, ale keď sa otvorili dvere, vnútri bol brigádnik, mal na sebe natiahnuté igelitové vrece a tancoval si na jednej nohe. Ostali sme tak dlho stáť a pozerať na seba, až sa výťah zasa zavrel a odišiel. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi dcérka pomáhala poukladať nákup do tašky. Vajíčka dala na spodok, čo som si všimla až keď začali vytekať. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme išli autom po poľnej ceste za dedinou. Psa sme dali ako vždy na vlečku za autom, pretože sa mu to páči. Brat sa ale trochu pozabudol a pridal. Keď sme nabehli na prvú väčšiu jamu, pes nám uletel. Celé zle.
Celé zle
Včera večer sme sa s priateľom hrali na pacienta a sestričku. Keď som sa ho spýtala čo ho trápi, povedal že mama ho nenávidí a rozplakal sa. Celé zle.
Celé zle
Včera v noci prišiel môj muž domov úplne na mol. Zvalil sa na posteľ a začal si to rozdávať s vankúšom. Po chvíli zanadával, že ako to že sa neviem spraviť a že ho určite podvádzam. Hneď na to zaspal, s vankúšom na bruchu a topánkami stále na nohách. Neviem, ako sa ten blbec vôbec dokázal dostať domov. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň moja priateľka zrušila pekný piatok tým, že pracuje. Ako vždy som ju teda išiel zobrať do práce, keď skončí. Náhodou som prišiel skôr, ako som mal. Ako som prichádzal z križovatky, videl som ako radostne vyskakuje z cudzieho auta a následne posiela pusinky. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami k nám do firmy začalo stabilne chodiť zopár brigádnikov, 2 baby a 1 chalan. Vždy si svoju robotu robili pekne, nekradli ani nič. Dnes som im zadelila robotu a odišla. No prišlo auto a trebalo mi pomôcť s vykladaním, tak som ich išla nájsť. Našla som ich na záchode, ako ho obšťastňujú obe naraz. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi rodičia oznámili že sa rozvádzajú a mama odchádza preč. Ja som minulý týždeň zistila, že som tehotná. Určite bude sranda, keď im to v tejto situácii poviem. Celé zle.
Celé zle