Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno som bola na rande na slepo. Chalan ma privítal s úchylným úsmevom a slovami "wow, dobré kozy". Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme mali zaplatiť nájom. Bývame už pol roka spolu a ja som konečne začala pracovať. Priateľ mal vždy dobrý plat a preto to platil on. Teraz ako musel meniť veci na aute po búračke som sa ponúkla, že prispejem. S kľudným svedomím mi povedal, že si mám pomaly šporiť na vlastný podnájom, že tu už dloho neostanem. Celé zle.
Celé zle
Dnes som dostal nejakú chrípku a celý deň kašlem. Neviem prečo, ale vždy keď zakašlem, tiež si prdnem. Všetci si myslia, že chcem tým kašlaním iba prekryť to prdenie. Celé zle.
Celé zle
Včera ma priateľ požiadal o ruku. Keď som to oznámila rodičom, s vážnou tvárou sa ma spýtali, či by som sa radšej nechcela vrátiť k bývalému. Celé zle.
Celé zle
Dnes môj pes naháňal u suseda sliepky. Keď po ňom ale vybehol kohút, schoval sa za mňa ďobance som schytal ja. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som išiel čosi riešiť na miestny úrad, kde bol tatko mojej bývalej starosta. Prídem, zaparkujem, idem na úrad, vraciam sa a jej otec sedí v aute vedľa a pozerá na mňa ako na debila. Stál som na mieste pre vozíčkarov. Celé zle.
Celé zle
Včera som povedala kolegyni niekoľko mojich nápadov na zlepšenie jedného z našich projektov, ktoré som chcela predstaviť budúci týždeň na schôdzi. Ona hneď bežala za šéfom a odprezentovala mu ich ako svoje vlastné. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň sme po 2-mesačných peripetiách dokončili rekonštrukciu bytu. Nové parkety, stierky, vymalované, nábytok znova na mieste. Dnes nás vytopil sused. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som si začala nový vzťah. Boli sme na víkend sami doma. Padla sprcha, ležali sme na posteli len tak a kukali telku. Konečne pekná romantika v súkromí po dlhom čase. Prešlo to až k tomu ako ma robil ústami. Keď bol skoro v najlepšom, prišiel moment kedy som si proste musela kýchnuť. Cvkrla som mu do úst. Zobral to športovo, ale aj tak. Celé zle.
Celé zle
Včera mi žena poslala sms, že nám z domčeka uletela strecha. Nechal som teda všetko tak, sadol som do auta a rýchlo bežal domov. Bola to strecha z umelohmotného domčeka nášho syna. Celé zle.
Celé zle