Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes ráno som prišiel do práce len na to, aby som zistil, že tam už nepracujem. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi mi volal syn. Bol kompletne v šoku a nevedel mi poriadne nič povedať. No keď išlo do tuhého, povedal len aby som sa naňho nehneval a nekričal. Že prevrátil auto na strechu a je v ňom zakliesnený a od motora ide oheň. Fakt môj syn mal dostatok času a adrenalínu a strachu v šoku mi zavolať, a to si nevymýšľam, že či sa budem hnevať, ak rozbije okno aby sa dostal von z horiaceho auta. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som v buse stretla suseda. Vyzeral dosť divne, tak som sa ho opýtala čo sa stalo. Povedal, že nejaký zm*d mu včera večer drúzgol 1kg múky cez okno dnu. Rozbité okno, múka všade. Celé zle.
Celé zle
Včera mi žena povedala, že ide s kolegom na služobku. Dnes som zistil, že budú mať spolu jednu 2-ku izbu. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň som si kúpil novú videokameru. Priniesol som ju domov, rozbalím a... nejde zapnúť. Skúšal som všetko, proste nešla. Odniesol som ju teda naspäť do obchodu na reklamáciu. Predavač si ju pozrel, stlačil ON a kamera nabehla. Skúsil to ešte 3 krát, fungovala. Tak som ju zobral zasa domov. Rozbalím, stlačím ON a... nič. Celé zle.
Celé zle
Dnes suseda nad nami umývala okná. Práve keď som sa tiež vyklonila z okna, aby som zavolala na syna, ktorý sa hral pred domom, prevrátilo sa jej vedro s vodou. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň som čítal detektívku. Bola výborná, až kým som neprišiel ku koncu. V tlačiarni asi mali nejaký problém, pretože všetky posledné strany, kde by malo byť rozuzlenie celého prípadu, sú úplne rozmazané a nečitateľné. Celé zle.
Celé zle
Včera sme cestovali 200 km k rodičom na dohodnutý obed. Ako sme ale po príchode zistili, oni na to zabudli a odišli na víkend do Tatier. Celé zle.
Celé zle
Dnes, po mesiaci čakania na víza, mi konečne prišla odpoveď z ambasády: "Stratili sme Vaše dokumenty". Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme sa stretli partia ex-spolužiakov zo SŠ. Pobrali sme sa piť a ked to už jeden z nás nevydržal, ochotne sme ho zobrali na plecia, že ho zanesieme domov k jeho rodičom. Prišli sme pred dom, zazvonili sme a čakali. Rodičia vyšli a my sme im pustili do predsiene Mareka so slovami "bloček nemáme, ale reklamujeme, že ste ho zle spravili". Nejak by sme to boli prežili, ak by sme sa tam už nikdy nevrátili. No problém bol, že sme to spravili mojim rodičom a hodili sme ku nám na chodbu môjho spolužiaka, ktorý sa nakoniec zgrcal. Aj tak ho ale nechali u nás spať. Mama ma skoro zabila. Celé zle.
Celé zle