Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som zistil, že moja priateľka si chodí "zabehať" s "kamarátkov" popri Dunaji k istému chalanovi do postele. Zistil som to tak, že som náhodne stretol spolubežkyňu na nákupoch v tom istom čase, ako mali behať. Vraj nikdy ani behať neboli. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som začal plánovať narodeniny mojej milej. Poznal som majiteľa reštiky z roboty a tak som sa s ním dohodol na celovečerný servis a zavretú reštiku pre verejnosť. Len my dvaja. Kúpil drahé ruže, pekný prsteň, pekne sa obliekol, jej povedal, že nech sa pekne namaľuje. Jej šaty doniesol do reštiky deň vopred a všetko bolo top. Jej obľúbená hudba, telka s filmom, obľúbené jedlo. Keď sa blížil čas odchodu, chcela mi povedať čo si dopriala ona k sviatku. Vraj si chcela dať niečo z čoho bude mať radosť. Rozišla sa so mnou a ešte sa aj smiala, keď som jej povedal čo som pre ňu pripravil. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi moja na mol opitá frajerka povedala, že dúfa, že budeme mať skoro deti, aby ju konečne v tomto vztahu niekto miloval bez podmienok. Chodíme spolu už rok. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň moja priateľka zrušila pekný piatok tým, že pracuje. Ako vždy som ju teda išiel zobrať do práce, keď skončí. Náhodou som prišiel skôr, ako som mal. Ako som prichádzal z križovatky, videl som ako radostne vyskakuje z cudzieho auta a následne posiela pusinky. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bola na rande na slepo. Chalan ma privítal s úchylným úsmevom a slovami "wow, dobré kozy". Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme mali zaplatiť nájom. Bývame už pol roka spolu a ja som konečne začala pracovať. Priateľ mal vždy dobrý plat a preto to platil on. Teraz ako musel meniť veci na aute po búračke som sa ponúkla, že prispejem. S kľudným svedomím mi povedal, že si mám pomaly šporiť na vlastný podnájom, že tu už dloho neostanem. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som išiel čosi riešiť na miestny úrad, kde bol tatko mojej bývalej starosta. Prídem, zaparkujem, idem na úrad, vraciam sa a jej otec sedí v aute vedľa a pozerá na mňa ako na debila. Stál som na mieste pre vozíčkarov. Celé zle.
Celé zle
Včera mi žena povedala, že ide s kolegom na služobku. Dnes som zistil, že budú mať spolu jednu 2-ku izbu. Celé zle.
Celé zle
Nedávno moja kamrátka, ktorá je chudá ako slamka začala chudnúť, lebo jej priateľ povedal, že s tlsťoškami nechce chodiť a ona vraj začala priberať. Chlapec musí mať superschopnosti, pretože okrem neho si to nikto nevšimol. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mal rande s babou, do ktorej som bol cca 4 roky zaľúbený. Povedal som jej to cca po dvoch a bola fáza, keď mi povedala, že aj ona ma miluje, ale nič z toho napokon nebolo. Až teraz po 4 rokoch sme mali prvé rande, na ktoré som jej kúpil kvety, ktoré má rada, zaviedol na jej obľúbené miesto a dal jej zamilovanú báseň, ktorú som sám zložil. Napokon sa mi priznala, že už má 3 mesiace chlapa. Skoro denne ju vídam, keďže bývame blízko seba. Celé zle.
Celé zle