Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sa moja priateľka rozhodla, že bude vegánka. Nič by som proti tomu nemal, keby mi tiež nepovedala, že už nemôžeme mať orálny sex, lebo "to" nie je vegánske. Celé zle.
Celé zle
Nedávno za mnou prišiel v práci kolega, ktorý sa mi veľmi páči a povedal, že mám pekné tričko. V rozpakoch som nevedela čo mám na to povedať, až zo mňa nakoniec vyšlo: "Ďakujem, ty máš pekné šnúrky na topánkach". Celé zle.
Celé zle
Nedávno som zhulený jak bomba išiel cez križovatku a mal som červenú, ktorá je vždy nejaká dlhá (hlavnev takom stave). Presne vtedy mali pri mne červenú aj policajti. Celé zle.
Celé zle
Dnes, keď som jedla hot-dog mi priateľ zo srandy povedal, nech si ho tam strčím hlbšie. Tak som to spravila. Hneď na to som ovracala celý stôl. Celé zle.
Celé zle
Včera som si išiel urobiť zálohu fotiek dovolenky z notebooku na externý disk. Ale kamoš ma zavolal na pivo, tak som sa k tomu nedostal. Dnes mi odišiel disk v notebooku. Fotky už asi nezachránim. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme si s priateľkou konečne po dlhom čase sadli, že sa ideme poriadne porozpávať. Zistili sme, že nemáme absolútne spolu nič spoločné a dokonca nevieme ani prečo sme spolu. Momentálne sme obidvaja slobodní. Celé zle.
Celé zle
Dnes nám učiteľ na prednáške hovoril, že na škole je jeden profák, ktorý skúša poznávanie vtákov len tak, že ukáže nohy vtáka a strašne rád na tom vyhadzuje študentov. Jedného študenta vraj tiež takto vyhodil a chcel vedieť jeho meno. Dotyčný študent mu ale len ukázal nohy a víťazoslávne odišiel preč. Celé zle.
Celé zle
Celý čas mi mama rozprávala, ako môj dedo-partizán v druhej svetovej hrdinsky obetoval svoj život v boji proti nemcom. Až dnes som sa dozvedela ako v skutočnosti zomrel. Mierne podnapitý spadol zo skaly, keď sa pred nemcami snažil ukryť v jaskyni. Celé zle.
Celé zle
Dnes som konečne zistil, odkiaľ sa šíri ten neznesiteľný smrad, ktorý mám v kuchyni už celý týždeň a nevedel som sa dopátrať zdroja. V hriankovači som našiel zaseknutú skapatú myš. Celé zle.
Celé zle
Dnes som cestou vo vlaku zaspala so zaklonenou hlavou a otvorenými ústami a skoro som sa zadrhla. Babička sediaca oproti sa totiž bavila tým, že mi do úst triafala kúsky papiera. Celé zle.
Celé zle