Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera som "zrazil" na sídlisku srnku. Otrasená sa postavila a odišla s vyčítavým pohľadom. Nárazník na kašu. Dnes že idem zaviesť auto do servisu. Cestou som na prednej hmlovke, ktorá odpadla, rozrezal pneumatiku. Takže nová pneu + nárazník aj s lakovaním a je z toho škoda za 1000€ z môjho vrecka, lebo mám "iba" PZP. Ešte ktomu som doma ten "vrah", čo zranil nevinné sŕňa. Celé zle.
Celé zle
Včera sme s manželom odfarbovali moju ružovú šatku, do ktorej zapustila tmavomodrá šatka. Po odfarbení mám bielu šatku a fľaky ostali. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som potreboval jednu informáciu ohľadom platby za odvoz odpadu v našom meste. Vytočil som teda číslo, o ktorom som bol presvedčený, že je na príslušné oddelenie na Mestskom úrade, a po zdvihnutí som sa opýtal: "Dobrý deň, vy máte na starosti odpady?" Omylom som sa dovolal do miestnej nemocnice na oddelenie onkológie. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa celé 2 minúty snažil presvedčiť výťah, aby ma odviezol na poschodie, na ktorom som sa nachádzal už pri nastúpení. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme išli autom po poľnej ceste za dedinou. Psa sme dali ako vždy na vlečku za autom, pretože sa mu to páči. Brat sa ale trochu pozabudol a pridal. Keď sme nabehli na prvú väčšiu jamu, pes nám uletel. Celé zle.
Celé zle
Dnes môj pes naháňal u suseda sliepky. Keď po ňom ale vybehol kohút, schoval sa za mňa ďobance som schytal ja. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň sme po 2-mesačných peripetiách dokončili rekonštrukciu bytu. Nové parkety, stierky, vymalované, nábytok znova na mieste. Dnes nás vytopil sused. Celé zle.
Celé zle
Dnes suseda nad nami umývala okná. Práve keď som sa tiež vyklonila z okna, aby som zavolala na syna, ktorý sa hral pred domom, prevrátilo sa jej vedro s vodou. Celé zle.
Celé zle
Dnes, po mesiaci čakania na víza, mi konečne prišla odpoveď z ambasády: "Stratili sme Vaše dokumenty". Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami mi niekto ukradol auto. Celé zle.
Celé zle