Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár týždňami cestou z práce som sa v autobuse začal rozprávať s veľmi pekným dievčaťom. Predtým ako mala vystúpiť, som jej podal môj telefón, aby mi nechala svoje číslo. Keď sa otvorili dvere, ušla s ním. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi žena pripravila balíček s obedom. Cez obednú prestávku som zistil, že vnútri je jej fotka ako dojedá môj obed. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi priateľ roztrhol moje nohavičky, keď sa ich snažil stiahnuť. Nie zo mňa, ale zo seba. Celé zle.
Celé zle
Včera mi môj priateľ povedal že som sebecká, keď som sa „rozhodla“ mať menštruáciu práve v ten deň, keď má voľno z roboty. Celé zle.
Celé zle
Včera počas toho, ako sme sa s manželom venovali posteľným radovánkam, náš pes vyskočil na posteľ a strašne si prdol. Môj muž, ako správny gentleman, mi zakryl nos a dával ma ďalej. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si dal konečne vytetovať alchymistický symbol, ktorý som chcel už roky. Chvíľu na to som zistil, že to je značka pre moč. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som bola s otcom v kaviarni. Jeden pekný chalan sa na mňa celý čas pozeral, tak som ho išla pozdraviť. Skončilo to tým, že sa ma spýtal či je môj otec voľný. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som oznámila rodine, že sa rozvádzam so svojim mužom. Moja malá sestra sa nato spýtala, či „by sme si nemohli nechať radšej jeho“. Celé zle.
Celé zle
Včera sme sa prvý krát držali za ruky s chlapcom, ktorý sa mi páči. Bez rozmýšľania som utrúsila, že jeho pravá ruka je jemnejšia... ako keby používal krém iba na tú jednu. Potom bolo chvíľu trápne ticho. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moja mačka asi pol hodinu dožadovala, aby som ju zobrala na kolená. Keď som jej to nakoniec dovolila, vyštverala sa na mňa, otočila sa mi zadkom, prdla si a odišla. Celé zle.
Celé zle