Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár mesiacmi som sa rozhodol posunúť vzťah a nasťahovať si babu po roku do bytu. Zistil som, že je tak neschopná a nepraktická, že ma viac vzruší to, že si po sebe umyje riad, ako to keby mi to robila ústami. Fakt! Minule utrela podlahu v byte, komplet. No taký sex som s ňou ešte asi nemal. Fakt si človek rozmyslí aké hodnoty uprednostňuje v živote. Neviem sa jej však zbaviť. Fakt nepchajte si do bytu takéto ***** inak skončíte ako ja. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som začala chodiť s jedným chalanom. Pred tým mal jednu ľahšiu známosť zo vzdialenejšieho mesta, ktorú spoznal cez net. Pred nedávnom sme sa presťahovali bližšie k jej mestu, čo mu očividne vyhovuje, nakoľko som ho stretla s ňou ako sa držia za ruky a idú po ulici, aj keď je aj ona zadaná. A ja sa čudujem, kde sa berú červené vlasy v aute. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami zmenili mojej priateľke pracovnú dobu a tak som ju vozil ráno na bus. Nebolo na tom nič divné, kým som nedopatrením neostal v potravinách vedľa na malý nákup a videl ako namiesto do autobusu nastupuje cudziemu chlapovi do auta. Celé zle.
Celé zle
Včera večer sme sa s priateľom hrali na pacienta a sestričku. Keď som sa ho spýtala čo ho trápi, povedal že mama ho nenávidí a rozplakal sa. Celé zle.
Celé zle
Včera v noci prišiel môj muž domov úplne na mol. Zvalil sa na posteľ a začal si to rozdávať s vankúšom. Po chvíli zanadával, že ako to že sa neviem spraviť a že ho určite podvádzam. Hneď na to zaspal, s vankúšom na bruchu a topánkami stále na nohách. Neviem, ako sa ten blbec vôbec dokázal dostať domov. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som si začala nový vzťah. Boli sme na víkend sami doma. Padla sprcha, ležali sme na posteli len tak a kukali telku. Konečne pekná romantika v súkromí po dlhom čase. Prešlo to až k tomu ako ma robil ústami. Keď bol skoro v najlepšom, prišiel moment kedy som si proste musela kýchnuť. Cvkrla som mu do úst. Zobral to športovo, ale aj tak. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sme mali s mužom naposledy sex. Tvária sa, že je mu to fuk, no nie je. Predvčerom som ho skoro prychytila pred vyvrcholením. "Nenápadne" to uhral no spravil sa do prádlového koša. Nemal na výber. Neriešila som to až tak, veď akurát na druhý deň sa malo prať. Neviem ako, no v strede synovho svetríka ostal dlhý biely fľak. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme sa s priateľom opili a vrhli sa na to. Po sexe som z neho páčila, ako to bolo s jeho prvým sexom a tak. Mal ho so mnou, tak som sa naschvál pýtala. Mala som byť ticho. Priznal sa, že v tábore sa vyspal s chlapcom na izbe ešte dávno predo mnou. Keď som mu nechcela veriť, tak vybral mobil, zavolal chalanovi a predo mnou sa s ním o tom rozprával. Celé zle.
Celé zle
Nedávno bol bratranec s ktorým bývame spolu v Bratislave na návšteve doma v Trenčíne. Po návrate mi celý nadšený hovoril ako bol vonku s kamarátmi a že sa ide jeden z nich ženiť. Celá nadšená sa ho pýtam, že ktorý z nich keďže ich všetkých poznám lebo sme všetci z toho istého mesta. Po odpovedi, že Roman, som zostala celkom zaskočená, keďže s Romanom pravidelne spávam po dobu 2 mesiacov. Taktiež ma zaskočilo zistenie, že Roman má už tri roky priateľku, o ktorej mi asi zabudol povedať. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa krásne okašlala, keď som sa celý tyždeň tešila na to, ako konečne bude sex. Dnes konečne prázdny byt, no ale ja som si zabudla doma kľúče a na blízku nik náhradné nemá, tak zase na suchu. Celé zle.
Celé zle