Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno si tak poprdkávam v posilke, keď si zrazu uvedomím, že mám slúchadlá a to, že to nepočujem ja neznamená, že to nepočujú ostatní. Po pol hodke som cvičil sám. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň som si kúpil novú videokameru. Priniesol som ju domov, rozbalím a... nejde zapnúť. Skúšal som všetko, proste nešla. Odniesol som ju teda naspäť do obchodu na reklamáciu. Predavač si ju pozrel, stlačil ON a kamera nabehla. Skúsil to ešte 3 krát, fungovala. Tak som ju zobral zasa domov. Rozbalím, stlačím ON a... nič. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň som čítal detektívku. Bola výborná, až kým som neprišiel ku koncu. V tlačiarni asi mali nejaký problém, pretože všetky posledné strany, kde by malo byť rozuzlenie celého prípadu, sú úplne rozmazané a nečitateľné. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme si urobili výlet do zahraničia a boli sa pozrieť v obrovskom vodnom akváriu. Všetko bolo skvelé, obdivovali sme nádherné druhy rýb a krásu prírody. Až do chvíle, kým sme priamo v budove nenašli reklamu na Rybie prsty kapitána Igla. Celé zle.
Celé zle
Včera som si privrela prst do dverí na aute. Myslím, že ma niekto preklial, lebo dnes som si prst privrela znova. Ten istý. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi si to šiniem na bicykli po hlavnej. Z vedľajšej cesty prichádza staršia dáma na aute. Zastane a pozerá sa na mňa. Keď som na jej úrovni, pohne sa a samozrejme ma zrazí. Keď som sa pozbieral zo zeme, tak som sa jej spýtal: Pani, Vy ste ma museli vidieť, keď ste sa na mňa pozerala z auta. Ja som Vás videla, odpovedá. Tak prečo ste do mňa narazili? Lebo som Vás nevidela. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa mi sťažuje známa: Cestujem s dcérou autobusom na nákupy do Poľska. Zrazu v autobuse veľký smrad. Museli sme pootvárať všetky okná. Vtedy som spozornel, lebo podobnú príhodu som mal aj ja, ale na zájazde do Benátok. Po dlhších úvahách sme skonštatovali podľa popisu, že to bol určite ten istý spolucestujúci. Nakoniec sme sa zhodli v tom, že je to zrejme jeho koníček - pos*ať sa v autobuse. Celé zle.
Celé zle
Včera na hodovej som sa strašne opila. Za vodku som mala platiť 5 eur. Barmanovi som z neznámych príčin namiesto 5 eur podala občiansky, zhrabla vodku a odišla. Ráno mi volal, že má moj občiansky a mám doplatiť konzum. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa priateľka sťažovala, že hám počítačové hry a ľudia, ktorí hrajú počítačové hry sú narušení. Prišla práve z nejakého kresťanského tábora, kde sa modlila 8x denne. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa bola prvý krát kúpať. Konečne otvorili kúpalisko. Mala som nové plavky, ale po namočení zostali priesvitné ako igelit. Celé zle.
Celé zle