Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sa mi snívalo, že som sa po dlhom čase stretol s frajerkou. A ako som sa zo spánku chcel natiahnuť k nej a objať ju, neuvedomil som si že ležím smerom do izby. Mám 4 štichy cez obočie od nočného stolíka Celé zle.
Celé zle
Dnes som dostal nejakú chrípku a celý deň kašlem. Neviem prečo, ale vždy keď zakašlem, tiež si prdnem. Všetci si myslia, že chcem tým kašlaním iba prekryť to prdenie. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som si na chate išiel vypláchnuť zuby ústnou vodou. Mám ju v takej cestovnej fľaštičke. Nemal som okuliare, a tak keď som ju otvoril a videl biely povrch, začudoval som sa, prečo je hladina biela. Ústna voda je priehľadná. Pomyslel som si, že je spenená. Ťažko ale aj tiekla no keď som z nej niečo vytriasol na jazyk, pochopil som tú farbu. Ja som ústnu vodu minul a do super fľaštičky som si nalial šampón. Kým som ten humus vypláchol, celá huba mi penila. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si na trhu kúpil nejaké lacné hrušky z Číny. Chutia ako jablká. Celé zle.
Celé zle
Dnes som prvý krát plnil zapaľovač. Robil som to nanajvyš opatrne. V kuchyni som nad drezom zobral prázdny zapaľovač a zospodu k nemu pritlačil hrot plničky. Syčalo to, prskalo, chladilo, z plničky už zmizlo viac ako bol objem zapaľovača, ale ten nevzyeral byť ťažší. Nebol priehľadný, tak som si pomyslel, že mám zlý odhad, hádam už bude plný. Stlačil som to iskrítko a celý drez zachvátil na niekoľko sekúnd plameň siahajúci po horné skrinky. Kým som odtiahol hlavu, stihlo mi to opáliť obočie aj ofinu. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň ma cestou na bicykli zrazilo auto. Sestrička v nemocnici ma potom začala poúčať, že keby som mala prilbu, nemusela som takto dopadnúť. Som si istá, že s prilbou by som si tú ruku určite nezlomila. Celé zle.
Celé zle
Tento rok v lete som zistil, že som alergický na repelent proti komárom. Za 2-3 ušetrené štípance vyrážka po celom tele. Celé zle.
Celé zle
Včera ráno som vstával klasicky na 6 hod. Zobudil som sa sám asi 5 min. pred budíkom. Vtedy som si uvedomil, že dnes nejdem autom, lebo ho má žena a ja musím na bus 6:10. Bývam cca 5 min. od zastávky, takže to boli fofry. To, že som si nedal trenky som si uvedomil až vtedy, keď som stál s rukami od krvi v napoly zapnutých gatiach. S predkožkou v zipse. Nestihol som bus. V práci vysvetliť to bolo dosť divné a doktorovi, ktorý mi to musel zašiť, sem tam šklblo kútikom čo sa chcel smiať. Aspoň, že žena mi bola oporou, ale teraz nemám kúsok z kožky. Celé zle.
Celé zle
Dnes som na hotelovej izbe zabila tarantulu. Ak by som šla spať pred hodinou, isto by ma zožrala. Z pavúkov mám fóbiu, takže už asi nezaspím, lebo mám stále pocit, že po mne niečo lezie. Celé zle.
Celé zle
Včera som povedal môjmu zubárovi vtip. Zjavne ho ale pochopil až neskôr, keď mi vŕtal zub. Tak sa rozrehotal, že mi rozvŕtal celú hubu. Celé zle.
Celé zle