Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami som odišla na víkend, no predtým som dala prať a čakala, že to muž vyvesí. Nestalo sa. Po víkende bolo prádlo zatuchnuté a kde bol toho času muž som sa nedozvedela. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme doma sedeli na gauči a pozerali telku. Zrazu cítim riadny smrad, tak kuknem na mamu: to ty? Ona: ja že to ty! Potom kukneme medzi seba a tam vyvalený pes hore bruchom, ledva dýchal a prdel jak o život. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi môj oco, ktorý si kúpi každý nový model iPhonu, iWatch a iných vecí vynadal, že míňam veľa energie a peňazí keď svietim do rána, počas toho ako sa učím. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že to milé dievča s ktorým som sa posledný týždeň bavil na zoznamke, bol môj brat, ktorý si zo mňa robil srandu. Celé zle.
Celé zle
Včera keď som prišla domov z práce, syn sa smial ako blázon a náš pes bol z polovice oholený. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami mi manželka zobrala za "trest" baterky z diaľkového a skryla ich. Ako muž činu ktorý nieje pod topánkou som si počkal na príležitosť a zobral si baterky z jej budíka. Jej ranné "vstávanie" bude asi.. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi dcérka pomáhala poukladať nákup do tašky. Vajíčka dala na spodok, čo som si všimla až keď začali vytekať. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi rodičia oznámili že sa rozvádzajú a mama odchádza preč. Ja som minulý týždeň zistila, že som tehotná. Určite bude sranda, keď im to v tejto situácii poviem. Celé zle.
Celé zle
Včera ma priateľ požiadal o ruku. Keď som to oznámila rodičom, s vážnou tvárou sa ma spýtali, či by som sa radšej nechcela vrátiť k bývalému. Celé zle.
Celé zle
Včera mi žena poslala sms, že nám z domčeka uletela strecha. Nechal som teda všetko tak, sadol som do auta a rýchlo bežal domov. Bola to strecha z umelohmotného domčeka nášho syna. Celé zle.
Celé zle