Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár mesiacmi sme sa so spolužiačkou rozhodli, že pôjdeme ne Erasmus. Niekoľko mesiacov sme sa tešili ako budeme cestovať a ako si HLAVNE zlepšíme Angličtinu. Ako absolventka odbornej školy s maturitou z Angličtiny úrovne B1 som mala trochu obavy, že nebudem rozumieť a moja kamarátka absolventka gymnázia s B2 úrovňou sa na mňa nakoniec vykašle a nájde si iných kamarátov. Dopadlo to tak, že prvý mesiac plakala, že nikomu nerozumie a nevie čo má hovoriť, celých 5 mesiacov sa vyhýbala všetkým anglicky hovoriacim ľuďom, nenašla si žiadnych kamarátov a Angličtinu si taktiež nezlepšila. Celé zle.
Celé zle
Dnes u nás v jazykovke prijali za lektora syna šéfovho kamaráta. Naučil sa vraj "bohovsky" po anglicky z hrania počítačových hier. Má štrnásť rokov. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa vrátil po rokoch z Anglicka. Tam som si navykol každému tykať. Stretol som svoju bývalú učiteľku zo strednej školy. Na otázku: "Ako sa máte? Dlho som vás nevidela", som jej odpovedal tykaním. Celé zle.
Celé zle
Nedávno mi spolusediaci v škole kreslil po zošite penisy a tvrdil, že sú to gotické ozdoby. Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň som bol chorý. Môj otec išiel osobne do školy aby ma ospravedlnil z vyučovania, pričom triednej nahlas pred celou triedou vysvetlil, že som mal "úraz súvisiaci s masturbáciou". Celé zle.
Celé zle
Dnes som si chcela v študovni slávnej Prešovskej univerzity nabiť notebook, aby som si mohla spracovať poznámky z hodín. Zo študovne ma poslali preč, že v knižničnom poriadku je zakázané zapájať vlastné notebooky do zásuviek. Po tomto zistení prišlo ďalšie... nemôžem si nabiť notebook v areáli univerzity bez toho, aby som porušila nejaký školský poriadok. A vraj študuj vedu a techniku, budúcnosť sa ti poďakuje. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol doma a nechcelo sa mi vstať. Volal mi šéf, že mám padáka. Celé zle.
Celé zle
Včera sa na mňa mama nahnevala, pretože som ešte neurobila domácu úlohu zo slovenčiny. Tak sa rozčúlila, že mi roztrhla zošit, v ktorom som mala urobenú domácu úlohu z matiky. Celé zle.
Celé zle
Dnes som jednému prvákovi v škole zobrala mobil, lebo sa s ním hral počas hodiny. Potom som si uvedomila, že taký telefón si asi v živote nebudem môcť dovoliť. Celé zle.
Celé zle
Dnes na hodine angličtiny pre chemikov. Učiteľka: Vidíte v tom logiku? Nie? Filozof vidí. Celé zle.
Celé zle