Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár mesiacmi som sa zaľúbil do mojej spolužiačky na vysokej. Celkom to výchadzalo a mali sme sa dať dokopy. Zrazu mi napísala, že nie je schopná dať mi to čo od nej vyžadujem (vzťah), lebo asi nie je schopná po predošlom vzťahu niečo cítiť a potrebuje čas. Nikoho vraj nemala, ale že sa mi ozve. Dnes som ju stretol s priateľom ako sa v meste držia za ruky. Bol to ten istý sviniar, čo mi pred rokom prebral bývalú. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa zobudil s chuťou krvi v ústach. Vysvitlo, že keď som sa večer pohádal s frajerkou a zaspal, ona ostala hore. Od nervov mi takú tresla, že mi preťala peru. Vraj som jej zo spánku poďakoval a spal ďalej. Pery mám ako Angelina. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som spoznala chalana. Bol z ďaleka a nikdy sme sa poriadne nestretli, až pár krát. Neskutočne sme si rozumeli, no po určitej veci sme sa dosť odlúčili. Teraz po pár rokoch zabudnutia sa prisťahoval do mesta s jeho snúbenkou. Aj ja mám priateľa. Ale strašne ma k nemu niečo priťahuje, čo som nikdy necítila. Raz sme sa náhodne stretli. Nevedela som čo robiť a tak som ho len pobozkala. Neodtiahol sa. Vytrval. No od vtedy sa mi vyhýba a ja sa s ním nemôžem kontaktovať. A v mojej hlave je chaos. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že moja priateľka si chodí "zabehať" s "kamarátkov" popri Dunaji k istému chalanovi do postele. Zistil som to tak, že som náhodne stretol spolubežkyňu na nákupoch v tom istom čase, ako mali behať. Vraj nikdy ani behať neboli. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som začal plánovať narodeniny mojej milej. Poznal som majiteľa reštiky z roboty a tak som sa s ním dohodol na celovečerný servis a zavretú reštiku pre verejnosť. Len my dvaja. Kúpil drahé ruže, pekný prsteň, pekne sa obliekol, jej povedal, že nech sa pekne namaľuje. Jej šaty doniesol do reštiky deň vopred a všetko bolo top. Jej obľúbená hudba, telka s filmom, obľúbené jedlo. Keď sa blížil čas odchodu, chcela mi povedať čo si dopriala ona k sviatku. Vraj si chcela dať niečo z čoho bude mať radosť. Rozišla sa so mnou a ešte sa aj smiala, keď som jej povedal čo som pre ňu pripravil. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi moja na mol opitá frajerka povedala, že dúfa, že budeme mať skoro deti, aby ju konečne v tomto vztahu niekto miloval bez podmienok. Chodíme spolu už rok. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň moja priateľka zrušila pekný piatok tým, že pracuje. Ako vždy som ju teda išiel zobrať do práce, keď skončí. Náhodou som prišiel skôr, ako som mal. Ako som prichádzal z križovatky, videl som ako radostne vyskakuje z cudzieho auta a následne posiela pusinky. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bola na rande na slepo. Chalan ma privítal s úchylným úsmevom a slovami "wow, dobré kozy". Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme mali zaplatiť nájom. Bývame už pol roka spolu a ja som konečne začala pracovať. Priateľ mal vždy dobrý plat a preto to platil on. Teraz ako musel meniť veci na aute po búračke som sa ponúkla, že prispejem. S kľudným svedomím mi povedal, že si mám pomaly šporiť na vlastný podnájom, že tu už dloho neostanem. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som išiel čosi riešiť na miestny úrad, kde bol tatko mojej bývalej starosta. Prídem, zaparkujem, idem na úrad, vraciam sa a jej otec sedí v aute vedľa a pozerá na mňa ako na debila. Stál som na mieste pre vozíčkarov. Celé zle.
Celé zle