Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami som mala narodeniny. Jediný, kto mi zablahoželal boli rodičia. Tak to dopadne, keď si na FB skryjete dátum narodenia. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som sa prebreptol na pohrebe a vdove som kondoloval “Nech mu je zem krátka”. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sa ženill kolega, pozval ma na svadbu, ale na poslednú chvíľu som musel služobne odcestovať. Deň po jeho svadbe som mu viackrát volal, ale nedvíhal hovor. Na druhý deň, keď som sa vrátil z cesty, s fľašou v ruke som u neho zazvonil. “Rýchlo si pod papučou, keď deň po svadbe nedvíhaš hovory kamarátom!” Svadba sa nekonala. Nevesta neprišla. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi urobila vyrážka rovno v strede čela. Kamaráti ma teraz volajú "Princezná so zlatou hviezdou". Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som zistila, že spolubývajúci mi vymenil šampón za majonézu. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme sa boli kúpať na prírodnom kúpalisku. Kamarátka sa prezliekala na mieste šoféra a až keď sme sa vracali od vody som si všimol, že mi tam nechala suvenír v podobe hnedého pásika na bledých poťahoch. Celú cestu som sa tváril ako by nič, aj ked som na to sadal nerád a asi o to viac sa mi to otlačilo na mojich bielych nohaviciach. To si samozrejme všimol ďalší kamarát a vysvetliť to už nebolo v mojich silách. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si uvedomil, že moji kamaráti ktorí cvičia, o tom stále rozprávajú. Ja nikomu nehovorím, koľko toho za deň zjem. Celé zle.
Celé zle
Dnes prišla kamoške nová práčka. Tak sme k nej s mojim frajerom prišli, aby tú práčku vyniesol môj frajer a jej partner do bytu. Keď bola na mieste, vysvetlila som chlapom, ako ju zapojit. Za pár minut boli hotoví. Išla som sa pozrieť . Zapojili to zle, neodšrubovali ani poistky. Musela som to urobiť ja, žena. Sama. Celé zle.
Celé zle
Nedávno ma začali moji kamaráti volať spiderman. Som dievča, ale moje ruky vraj majú tiky ako spiderman. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa rozprával s jednou kamoškou blondýnkou. Keď som jej povedal, že som do obedu varil jedlo, tak sa ma opýtala: "Ale varené?". Celé zle.
Celé zle