Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami som zistil, že môj kolega chce kúpiť rok jazdenú Fabiu, ešte k tomu predvádzací kus o 500€ drahšie ako by kúpil novú, vyrobenú len pre neho v rovnakej výbave a to len preto, že v tej jazdenej je vraj "osvedčený" motor 1.2TSI. Do nových vozov už dávajú len motory 1.0TSI alebo 1.4TSI a to nechce, pretože sú vraj neodskúšané. Kto vie, prečo tie 1.2TSI stiahli z trhu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi mi prišiel šek za poistenie bytu na tento rok. Odvtedy ho nosím v taške, že keď pôjdem na poštu, zaplatím ho. Veď nehorí. Poistka už stihla vypršat. Včera nás vytopilo. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si počas cety autom všimol, že mi spoza stierača uletel nejaký lístok. Myslel som si, že to bola nejaká reklama, tak som to neriešil. Potom som ale zistil, že to bol zrejme kontakt na človeka, ktorý mi na parkovisku "upravil" zadné dvere. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som odišla na letnú brigádu za hranice. Pýtala som sa priateľa, či chce prísť na pár dní ku mne. Frflal, že cesta je drahá. 18€ na cestu je veľa, ale nová sprcha za 2500€ je cenovo akurát. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som vyhral v súťaži predplatiteľov časopisu PC Revue vynikajúcu tretiu cenu. Prvá cena bola profi kamera, druá cena bol hráčsky notebook. Ešte aj od štvrtého po desiate miesto boli samé notebooky a počítače. A ja vyhrám žehličku na košele. Celé zle.
Celé zle
Včera mi prišla SMS z O2: "Vdaka tomu, ze v O2 pouzivate internet v Cesku za rovnake ceny ako na Slovensku ste za posledne 2 mesiace usetrili 9 EUR. Dakujeme ze ste s nami. Vase O2." Ja som od minulého leta nikde v zahraničí nebol... Celé zle.
Celé zle
Včera som si kúpil úžasnú bundu. Bola drahá, ale značková a v zľave, tak som si povedal, že pár rokov mi vydrží a idú vianoce.. Neriskoval som, že sa povrch z hnedej brúsenej kože zničí pri prvých kvapkách dažďa. Kúpil som si teda aj impregnačný sprej a poriadne ju nastriekal, nech sa na ňu voda nechytá. Po nasprejovaní bola vlhká od impregnácie, tak som počkal do rána, nech to uschne. Dnes som s hrôzou zistil, že je celá fľakatá, niekde vidno stekance, a keďže je ten sajrajt vodeodolný, nedá sa to umyť. Novú bundu, ktorú som ani nemal na sebe môžem rovno vyhodiť. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som si nechal doviezť Hondu Civic z nemecka a nechal som si porobiť všetky papiere. Ostalo už len prihlásiť vozidlo na OR PZ. Keďže táto miniraketa má 103 kW, mal som platiť ficopoplatok o výške 327€ + 60€ na značky. Schválne som išiel vybrať peniaze deň vopred do bankomatu, lebo som si myslel, že zaostalí policajti nebudú mať kolkomat s možnosťou platiť kartou. Mali, ba dokonca platby nad 300€ sa dali platiť jedine kartou. Na účte mi po včerajšku ostalo 356€. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi mama ukázala rozsudok dedičského konania z roku 2006, podľa ktorého som mal so sestrou dediť majetok po starej mame spolu skoro za 1,5 milióna korún. Keďže so sestrou sme boli ešte neplnoletí, majetok spravovala moja mama, ako zákonný zástupca. Dnes má na krku nesplatitlné exekúcie a z majetku neostalo nič. Celé zle.
Celé zle
Včera som dostal pokutu za lekárničku platnú len do júna 2015, aj keď to boli len tri týždne po expirácii. Kúpil som si novú a starú som otvoril, že čo sa z nej dá doma ešte využiť. Bolo tam niekoľko zatavených sáčkov. Na každom z nich bol názov "modulu" a doba expirácie. Každý z nich expiruje až v decembri 2017. Celé zle.
Celé zle