Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

O čom to tu celé je?

Čo je toto za stránku?

www.celezle.sk je kolekcia príbehov z každodenného života, ktoré sa môžu stať každému. Toto je miesto, kde si môžeš uľaviť tým, že sa s ľudmi podelíš o veci ktoré Ti pokazili deň. A možno si uvedomíš, že nie si jediný/á, kto kto to má dnes celé zle. Nie je Ti hneď lepšie? :)

O čom je to tu celé

Na www.celezle.sk nájdeš dennú dávku krátkych príbehov napísaných podľa jednoduchých pravidiel: v pár vetách sa môžu návštevníci s každým podeliť o príbeh, ktorý im pokazil celý deň.
Tieto príbehy musia začínať určením času (Dnes,Včera,Nedávno,Pred pár dňami,Pred pár týždňami,Pred pár mesiacmi,Pred niekoľkými rokmi,Dávnejšie,Tento týždeň,Tento mesiac,Tento rok,Minulý týždeň,Minulý mesiac,Minulý rok) a končiť "Celé zle". Okrem úľavy pre človeka ktorý sa s nami podelil o svoj príbeh, tieto príbehy tiež potvrdzujú že prešľapy a situácie a ktorých by sa človek najradšej pod zem prepadol sa stávajú každému.
Server www.celezle.sk sa tiež snaží byť pre všetkých zdrojm zábavy. Tvoje príbehy by preto mali byť napísané vtipne aj s trochou zmyslu pre iróniu.