A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to access array offset on value of type null

Filename: controllers/Top.php

Line Number: 43

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to access array offset on value of type null

Filename: controllers/Top.php

Line Number: 46

Celé zle
Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.
Najlepšie za
Všetky

Pred pár týždňami som porodila dcérku na chodbe nemocnice, pretože ma nestihli odviezť na sálu. Sestrička sa ma snažila upokojiť že sú aj horšie prípady, pred dvoma rokmi vraj jedna žena porodila už na parkovisku. To som bola tiež ja. Celé zle.
Celé zle
Dnes odchádza moja priateľka na dovolenku k moru so svojím ex-priateľom. Sami dvaja. Zdá sa, že je to úplne normálne, pretože "Oni sú dobrí priatelia a majú si toho veľa čo povedať." Celé zle.
Celé zle
Dnes som dostala výpoveď v reštaurácii kde som pracovala ako čašníčka. Jeden zo zákazníkov si totiž zavolal vedúceho a sťažoval sa, že som neprofesionálna a drzá. Tým zákazníkom bola moja neplnoletá sestra, ktorej som odmietla naliať pivo. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som zistil že ma priateľka podvádza s dvoma ďalšími mužmi. Jej ospravedlnením bolo, že chcela získať viac skúseností, aby ma mohla lepšie uspokojiť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som dostal nové telefónne číslo, tak som z neho zo srandy napísal žene: „Ahoj cica, si už sama? Mohol by som prísť... “. Odpoveď bola: „Jasné, je v robote. Máš nové číslo?“. Celé zle.
Celé zle
Dnes som s rodinou preberala možnosti mojej budúcej kariéry. V podstate sa všetci zhodli, že nie som dobrá na nič, pričom moja babka neskôr poznamenala „ ... ani dobré prsia na porno nemá.“. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi šéf priniesol plnú krabicu internetových káblov, ktoré boli predtým napojené na server s tajnými informáciami. Prikázal mi ich všetky prerezať, aby z nich vytiekli zbytky dát. Nie len že má tento človek dvojnásobnú výplatu ako ja, nedokázal som ho ani presvedčiť že je to blbosť. Nakoniec sme ich prerezali. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, vlastne vždy som mal veľké ruky (je to výhoda, lebo hrám na klavíri). Nebol by to problém, ak by som ho mal dlhšieho ako prsty. Moja frajerka uprednostňuje, keď ju len prstujem. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si v dome u klienta všimol, že majú niekoľko mesiacov nepretočený kalendár. Tak som ho otočil na dnes. Neskôr sa objavila jeho dcéra s plačom. Kalendár nechávala tak, ako ho jej mama posledný krát pretočila predtým, než zomrela. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som si prvý krát v živote súčasne kýchol, prdol a ešte aj močil. Bolo to počas toho, ako som v práci prezentoval nový projekt. Celé zle.
Celé zle