Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som išiel cez mesto a počas chôdze ma zastavila mladá slečna (odhadom 13-14 ročná). Povedala mi, že jej mama je veľmi chorá a nevie ísť von a či by som mohol pre jej mamu kúpiť cigarety v blízkom stánku a že peniaze na to mi dá! Nesúhlasil som, a dal som pozdraviť chorú mamu, snáď sa vylieči aj bez cigariet. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma moja malá dcérka poprosila, aby som ju preniesla z auta domov, lebo je unavená. Keď som jej povedala že ju prenesiem, ale iba keď mi za to dá pusu, išla radšej sama. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som si otvorila kníhkupectvo. Pred mesiacmi som si prebúrala priečku s vedľajšou pobočkou a tak mi vznikli dva vchody oddelené hrubým stĺpom. Otvorené som mala oba kvôli chronologickému postupu zákazníkov cez predajňu. Jeden vstup, druhý výstup po prejdení obchodu. Nikdy s tým neboli problémy až dodnes. Pán prišiel dnu. Pozdravil sa, poobzeral a vypýtal si niečo, čo som žiaľ nemala. On teda poďakoval, otočil sa a išiel von mrmlajúc, že skúsi vedľa. A tak obišiel stĺp a vošiel znova dnu cez druhé dvere. Došlo mu to až po tom čo sa ma na to opýtal zas a divne na mňa pozrel. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som sa išiel osprchovať po saune. Zistil som, že som si zabudol sprchový gél. Po miernom váhaní som sa spýtal staršieho pána, či by mi požičal svoj sprchový gél. Myslel som že to bude v poho, veď sme ľudia. Odpovedal mi doslova: "Vieš čo? Nie!" Celé zle.
Celé zle
Dnes k nám nastúpila nová kolegyňa. Prvé čo urobila bolo, že si nad stôl zavesila jeden z tých voňavých stromčekov, ktory má ale neuveriteľne silnú vôňu. Od zajtra asi budem musieť chodiť do práce v plynovej maske. Celé zle.
Celé zle
Včera sa posúval letný čas na zimný - jediný deň v roku, kedy môžeme spať o hodinu dlhšie. Môj dvojročný syn ma s radostným výskotom zobudil o 4:45... Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som vymyslel vtipnú kampaň pre svoju tlačiareň. "Objednajte si u nás svadobné oznámenia, a oznámenia z tretej svadby vám vyrobíme zadarmo!" Dnes si prišla jedna bývalá-budúca nevesta uplatniť túto zľavu. Už druhá svadba, ktorú tlačím zadara. Celé zle.
Celé zle
Včera sa ma sestra spýtala ako sa volá môj priateľ. Som s ním vyše roka a stretáva ho 2x za mesiac. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme s priateľom v posteli pozerali filmík. Boli sme v objatí a začali sa bozkávať. On išiel nižšie a nižšie od krku k brušku. Ja som ležala pod paplónikom, z ktorému jemu trčali iba nohy na druhej strane postele. Keď tu zrazu vošla do izby jeho mamka. Môj priateľ sa ani len nepohol a ona sa so mnou začala v kľude rozprávať, akoby sa nič nedialo. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila, že kým iní ľudia keď sú opití volajú svojim ex, ja adoptujem mačky. Neviem kde som ich zobrala, ale zo včera ich mám 7. Celé zle.
Celé zle