Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes ráno sme mali v práci dôležitú prezentáciu pre klienta. Kolega, čo mal prezentovať meškal a nedvíhal telefón. Musela to zaňho zobrať nepripravená kolegyňa. Po trištvrte hodine sa skoro rozleteli dvere na zasadačke, pričom vstúpil nezvestný kolega a so širokým úsmevom na tvári hovorí: "Sorry že meškám, snívalo sa mi, že som sa zobudil." Celé zle.
Celé zle
Včera večer som išiel v jednom podniku na vécko. Otvorím dvere a vidím chlapa, ako stojí na špičkách a suší si vtáka v teplovzdušnom sušiči rúk. Celé zle.
Celé zle
Dnes som nachytala suseda, ako mi cez pootvorené okno močí do auta. Dôvod? Zaparkovala som na jeho mieste. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol na obede s výmennou študentkou z Bangkoku. Po tom čo som ju zahrnul otázkami o Číne mi s úsmevom vysvetlila, že Bangkok je v Thajsku. Všetci sa na mne smiali. Celé zle.
Celé zle
Dnes nám šéf priniesol do práce ukázať obraz, ktorý si nechal namaľovať počas pobytu v Číne. Jeho hlavným motívom sú čínske znaky, ktoré mali byť jeho meno. Ja som sa ale trochu po čínsky učil. Je tam napísané niečo v zmysle "Starý idiot". Celé zle.
Celé zle
Včera mi moja frajerka poslala svoje nahé fotky. Na tom by nič zlé nebolo, keby o pár sekúnd nenapísala "Prepáč, to som nechcela tebe poslať". Celé zle.
Celé zle
Dnes som konečne zistila, prečo máme v spálni stále taký smrad. Moja dcérka dávnejšie "zachránila" malého vtáčika a dala ho do krabice pod moju posteľ, že ho vylieči. Akurát že naňho zabudla a vtáčik bol už v značnom štádiu rozkladu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami nám na svätého Valentína kúpil kvety. Zo srandy som sa ho opýtala k akému sviatku budú odmeny. Šéf vážne odpovedal: "Na svätého Dindi"! Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si pri parkovaní rozrezal durchom pneumatiku o bazmek, ktorý si do parkovacieho miesta nainštaloval neďaleký supermarket. Počas ranného zásobovania do neho nasadia zábrany a počas dňa ich dajú dole, ale zostáva tam taká kovová kocka s ostrými hranami, o ktorú sa môže hocikto dochrámať. Keďže o tejto problematike niečo viem a nemá to tam v takejto podobe čo robiť, zavolal som policajtov, aby spísali zápisnicu. Prišli a povedali mi, že či chcem pokutu 50 éčok a zákaz činnosti, lebo som sa nedostatočne venoval riadeniu vozidla. Celé zle.
Celé zle
Včera sa so mnou rozišiel frajer... počas toho, ako sme sa milovali. Celé zle.
Celé zle