Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som viezla svoju svokru. Neviem čo ju to posadlo, začala sa vypytovať na môj sexuálny život s jej synom. Keď som jej vysvetlila, že o tom hovoriť nechcem, zmenila tému a začala rozoberať aké majú sexuálne návyky so svokrom. Cesta trvala skoro dve hodiny. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa zaregistrovala na Netflix. Namiesto toho, aby som sa učila na blížiace sa maturity, pozerám už 3 sériu seriálov. A asi tak skoro s tým neprestanem. Celé zle.
Celé zle
Dnes nám majiteľ baru kde pracujem povedal, aby sme nenalievali ľuďom, ktorí sú príliš opití. Keď sa ho kolegyňa spýtala podľa čoho máme vedieť kedy sú už príliš opití, ukázal na mňa a hovorí: "Keď začnú baliť aj ju, tak už majú dosť.". Celé zle.
Celé zle
Dnes som zase raz zazil ten pocit ked clovek sedi do vecera v praci aby na niecom dolezitom pracoval. A potom namiesto "zoom" omylom klikne na vedlajsie tlacidlo. Je na nom napisane "reset". Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som dostala krámy akurát keď som mala biele nohavice a bola som na výlete 60 km od domova. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sa nejaký dobrák na diaľnici v aute predo mnou kŕmil jogurtom a asi mu už nechutil, lebo ho vyhodil z okna. Asi bol jahodový, lebo keď kelínok pristál na mojom čelnom skle, zbytky zakrili výhľad ružovým sajrajtom. Ešteže som mal dosť vody v ostrekovačoch. Celé zle.
Celé zle
Dnes som kvôli malej chybyčke neurobil opravný zápočet. Skúšajúci mi ponúkol, že si ho môžem prísť v pondelok ešte raz opraviť. Posledný termín skúšky ale nestíham, a tak sa pýtam, či po absolvovaní pondelnajšieho zápočtu v ďalšom semestri budem môcť ísť rovno na skúšku. Skúšajúci mi na to: "nie, ale aspoň si precvičíte príklady". Celé zle.
Celé zle
Minulý mesiac som si objednal z ebayu prsteň. Po mesiaci čakania a tešenia sa naň mi dnes prišiel balíček. Bol plný malých farebných guličiek. No prsteň v nich schovatý nebol... Samozrejme peniaze sa mi už nevrátia. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa celé 2 minúty snažil presvedčiť výťah, aby ma odviezol na poschodie, na ktorom som sa nachádzal už pri nastúpení. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa rozhodla, že si odfarbím vlasy na modro. Modrá je teraz polovica kúpeľne, celé moje ruky a nechty, ale vlasy z toho neviem prečo vyšli zelené. Celé zle.
Celé zle