Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som pozerala na internete svadobné šaty pre moju sestru, ktorá sa bude vydávať. Keď môj priateľ uvidel čo mám na obrazovke, povedal: "Ani na to nemysli.". Celé zle.
Celé zle
Dnes moja priateľka otvorila chladničku a začala mi nadávať: "Ty si úplné prasa, pozri sa na ten hnus v chladničke! Aha, napríklad tamto vajce tu už musí byť aspoň 2 roky, veď je úplne hnedé a už je až chlpaté ako je plesnivé!" Tak som prišiel, pozerám... bolo to kiwi. Celé zle.
Celé zle
Včera som montoval nové osvetlenie pod kuchynskú linku, a keď som mal lampy dole, tak som zistil, že na tie nové ešte potrebujem premyslieť iné upevnenie. Nechal som teda trčať zo zadu káble. Mame som dával bezpečnostnú inštruktáž: "Pre istotu si dávaj pozor, aby si sa nedotkla týchto káblov. Nič by sa Ti nestalo, lebo istič som vypol, ale istota je guľomet." Rukou som ešte naznačil, o ktoré káble ide. Chytil som ich a prásk! V ruke mi zabrnelo, ešte aj iskru to hodilo, a vyplo istič, o ktorom som bol presvedčený, že je vypnutý. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som dostala naštvanú sms od spolubývajúcej, že nabudúce by som ju mohla aspoň upozorniť keď bude môj frajer spať u nás na gauči. Bývame tam len dve, ja frajera nemám a neviem o čom hovorí. Celé zle.
Celé zle
Včera som bola v Tescu na nákup. Mala som dve plné tašky. Akurát som prechádzala okolo SBSkára a zapozerala som sa na neho. Hrozne pekný...A naraz drb! Zakopla som a aj s nakúpom som skončila na zemi. Pomohol mi pozbierať nákup a ešte ma aj pozval na večeru. Na večeru som zabudla a na mobile som mala tichý režim. Celé zle.
Celé zle
Nedávno za mnou prišiel v práci kolega, ktorý sa mi veľmi páči a povedal, že mám pekné tričko. V rozpakoch som nevedela čo mám na to povedať, až zo mňa nakoniec vyšlo: "Ďakujem, ty máš pekné šnúrky na topánkach". Celé zle.
Celé zle
Nedávno som cestoval vlakom do Bratislavy. Sadli sme si s kamošom do kupé, kde bol jeden dosť opitý pán. Pri vystupovaní sa postavil za mňa do uličky. Z vedľajšieho kupé chcel pustiť jednu staršiu pani pred seba. Nasledoval epický trojsekundový prd (zvuk ako páranie svetra) a veta: "Nech sa páči... mladá dáma." Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň som v pondelok nafasoval čisto nové služobné auto. V utorok som rozpáral pneumatiku. Celé zle.
Celé zle
Dnes som omylom otvoril svedkom Jehovovým, tak som sa tváril, že som hluchonemý. Ovládali posunkovú reč. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola na vyšetrení u gynekológa, na konci sa ma pýtal ešte pár otázok a jedna z nich bola na môjho priateľa. Zarazilo ma s akou istotou vie, že nejakého mám... bolo to vďaka otlačke ruky na mojom zadku. Celé zle.
Celé zle