Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár týždňami mi priateľka povedala, že sa neangažuje do sexu, lebo som zlý. Povedala, že ak budem dobrý, tak bude sex častejšie. Keďže som bol trochu potešený, aj keď som čakal opak, som to vydržal. Bol som dobrý, všetko som jej spĺňal, všetko ako si ona predstavovala. Ešte aj keď som sa jej pýtal, že či je to lepšie správanie, povedala áno. A množstvo sexu? Ba dokonca sme ho mali až keď som si to vyškemral. Takže je jedno ako som sa snažil. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som dostal za úlohu privítať delegáciu z družobnej firmy. Po ich príchode som pokladal za rozumné povedať niekoľko „teplých“ slov na uvítanie. Aby to nebolo moc formálne, tak som počas príhovoru sedel. Naraz som zacítil na mojom rozkroku ruku. V tom momente som zabudol čo som chcel povedať. Samozrejme všetci si to všimli a vybuchli v hurónsky smiech. Všetci vedeli, že ten vedľa mňa sediaci je teplý, len ja nie. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme písali koncoročnú písomku zo slovenčiny. Všetci sa učili ako draci, veď predsa chodíme na gymnázium. Po tom ako nám profka rozdala 6 stranovú písomku s doplňovačkou sa v polovici nezmyselného a tažkého testu ozvalo "MALA SOM ÍSŤ RADŠEJ NA UČŇOVKU". Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som vyhral v súťaži predplatiteľov časopisu PC Revue vynikajúcu tretiu cenu. Prvá cena bola profi kamera, druá cena bol hráčsky notebook. Ešte aj od štvrtého po desiate miesto boli samé notebooky a počítače. A ja vyhrám žehličku na košele. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme boli s otcom v jeho robote na ekonomickom odovzdať nejaké papiere, lebo mu hrozila pokuta 40 EUR. Keď sme ich doniesli, pani povedala, že tie papiere nepotrebuje. Ešte raz to prerátala, a nakoniec to vyšlo na 130 EUR. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola s chalanom vyvenčiť môjho psa. Opisovala som mu, aké je úžasné mať psa, že keď prídem domov unavená z práce, pes sa na mňa šťastne vrhne a pooblizuje ma, a hneď mi je lepšie. Na to mi odpovedal, že on by ma vylízal tiež. Celé zle.
Celé zle
Včera som zistil, že vianočný stromček, ktorý som chcel ozdobiť stratil veľké množstvo ihličia. S tým by som sa zmieril, keby to nebol umelý stromček. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som v buse stretla suseda. Vyzeral dosť divne, tak som sa ho opýtala čo sa stalo. Povedal, že nejaký zm*d mu včera večer drúzgol 1kg múky cez okno dnu. Rozbité okno, múka všade. Celé zle.
Celé zle
Dnes som kúpil v potravinách citróny. Doma na štítku čítam: Citrón - ovocná potravina. Zloženie: obsah citrónu minimálne 75%, voda 22%, kyselina askorbová, ...môže obsahovať stopy arašídov. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som sa ponáhľal na vécko som si zabudol zablokovať klávesnicu na telefóne. Ako som neskôr zistil, vo vrecku sa mi vytočilo priateľkine číslo a v odkazovej schránke som jej nechal 5-minútový záznam mojej záchodovej "symfónie". Celé zle.
Celé zle