Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár týždňami sa moji rodičia hádali a ja v snahe vyriešiť hlúpy konflikt som sa zapojila. Nestihla som dokončiť vetu a môj otec povedal: " Zavri pusu a zapni si titulky, my si to potom s radosťou prečítame!" Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno, ako si tak ležím v posteli, otočím sa na druhú stranu, a oproti mne na mňa kuká pavúk veľký ako môj palec. Ako by toho nebolo málo, ešte si aj poskakoval. Nestihla som ho zabiť, zaliezol za postel. Stále som ho nenašla. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi dala kopačky. Ja si pušťam dookola pesničku Happy. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi z práce do ktorej som si posielala životopis a motivačný list po troch týždňoch odpísali, že ma nemôžu nijakým spôsobom zastihnúť a tým pádom predpokladali, že o danú pozíciu už nemám záujem a to miesto obsadili. V podkladoch stojí 3-krát moje tel. číslo, adresa a samozrejme email, na ktorý mi odpovedali. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi volali zo školy, že môj syn bude mať zrejme dvojku zo správania. Na kopírke si totiž odfotil vtáka a kópie rozvešal po celej škole namiesto šípok označujúcich únikové východy. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa vrátila zo školy, kde učím, s obrovskou kyticou od žiakov, ktorí práve zmaturovali, a s veľkou ceduľkou: "Najlepšia triedna". Ukazujem ju synovi, ktorý ledva podvihne zrak od počítača, a hovorí: Najlepšia triedna? To si komu ukradla? Celé zle.
Celé zle
Včera sa so mnou rozišiel frajer... počas toho, ako sme sa milovali. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa tešila na rybaciu polievku. Pekne som si ju robila, až kým neprišla frajerka. Povedala, že tam chýba hrach a dala tam celú konzervu hrachu. Som alergická na hrach. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bol s kamošom na ich beánii, kde pri vstupe nepustili študentov, ak nemali oblek alebo aspoň sako a slušné nohavice. Včera sme mali beániu našej fakulty. Tak som prišiel v naškrobenej košeli s kravatou a v obleku. Bol som jediný. Všetci na mňa pozerali ako na exota a že na čo sa to hrám. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma priateľ viezol za kamoškou do susedného mesta. Chcela som využiť čas, tak som si cestou nalakovala nechty a potom som vystrčila ruky z okna, aby to rýchlejšie zaschlo. Keď som sa ale potom po chvíli pozrela na nechty, mala som ich plné mušiek zaschnutých v laku. Niektoré sa ešte hodinu hýbali. Celé zle.
Celé zle