Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár týždňami sa moji rodičia hádali a ja v snahe vyriešiť hlúpy konflikt som sa zapojila. Nestihla som dokončiť vetu a môj otec povedal: " Zavri pusu a zapni si titulky, my si to potom s radosťou prečítame!" Celé zle.
Celé zle
Včera som môjmu 3-ročnému synovi vysvetlil ako funguje adventný kalendár. Dnes sa ma pri pootváranom a kompletne zjedenom kalendári spýtal, že no kde je ten Ježiško. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si prešla celú kategóriu "Láska" na "Celé zle" a snáď všetky príbehy (česť výnimkám) boli o podvádzaní. Celé zle.
Celé zle
Dnes som hľadala asi 45 minút svoj telefón. Celý uprataný byt som kvôli tomu rozhádzala. Hrala mi pritom hudba. Zo slúchadiel. Slúchadlá boli zapojené v mobile. Celé zle.
Celé zle
Dnes som po dlhom čase vzala veci do svojích rúk. Pekne sa obliekla a prišla za svojím chlapom. Otočil sa, natešene sa na mňa pozrel a už chcel aj vyštartovať. Vtedy zastal a dodal... "Á, kašlať na to, aj tak by si mi to o pár dní vykričala, že myslím iba na to, keď budem chcieť sex ja.. " a otočil sa späť. Celé zle.
Celé zle
Dnes na pracovnom pohovore, keď mi môj potenciálny budúci šéf vysvetľoval, čo bude mojou pracovnou náplňou, som si kýchol. Neviem prečo som potom dostal skvelý nápad okomentovať to slovami: "Prepáčte, som alergický na kraviny.". Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi ma kamarátky presviedčali, aby som s nimi išla na koncert Coldplay v neďalekej Viedni. Aj by som išla, ale v tom čase som bola trochu natenko s peniazmi a tak som ich začala presviedčať, že už vlastne ani Coldplay nemám rada. Práve vtedy mi zavolal priateľ na mobil - kde som mala ako vyzváňanie nastavenú pesničku práve od Coldplay. Celé zle.
Celé zle
Včera sme sa prvý krát držali za ruky s chlapcom, ktorý sa mi páči. Bez rozmýšľania som utrúsila, že jeho pravá ruka je jemnejšia... ako keby používal krém iba na tú jednu. Potom bolo chvíľu trápne ticho. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň som bola s kamoškami v piatok večer bare. Zrazu ku mne prišiel statočne podgurážený chalan, chvíľu na mňa pozeral a hovorí: "Sakra dievča... ty kokos... ani po šiestom pive.". Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som si nadržaná povedala, že si pozriem porno. Po nekonečnom hľadaní sa mi jedno konečne pozdávalo, tak som si ho pozrela. Všetko bolo v pohode, bola tam nejaká "policajtka" a "pán v cele". Už sa chýlilo ku koncu a zrazu jej chalan hodil vysielačku, ktorej anténou si to musela robiť, kým sa jej nevystriekal na ksicht. Celá sklamaná som musela ďalšiu pol hodinu hľadať iné. Celé zle.
Celé zle