Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes ráno som dosť súrne potreboval ísť na vécko, no rozhodol som sa, že ešte predtým rýchlo vynesiem smeti. Keď som ale otvoril kontajner, vyskočila z neho mačka. Tak som sa zľakol, že asi viete, čo sa mi stalo. Celé zle.
Celé zle
Dnes si moja mačka povedala, že jej stará toaleta sa jej už nepáči a moja miska s cereáliami bude na tento účel lepšia. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa dozvedela, že môj oco neuznáva Valentín - vraj je to len americký nezmysel a na MDŽ tiež mame nič nedal. Chudák mamča. Celé zle.
Celé zle
Dnes som predal cez inzerát pár činiek, ktoré boli pre mňa príliš ťažké. Chlapík ktorý si ich prišiel vyzdvihnúť vyzeral byť dosť statný, takže som sa až tak nehanbil... kým mi nepovedal, že ich kupuje pre svoju ženu. Celé zle.
Celé zle
Dnes odchádza moja priateľka na dovolenku k moru so svojím ex-priateľom. Sami dvaja. Zdá sa, že je to úplne normálne, pretože "Oni sú dobrí priatelia a majú si toho veľa čo povedať." Celé zle.
Celé zle
Včera mama doniesla Šofocolu, nepijem to často, tak som sa potešila že doniesla. Dnes som mala 2x hnačku, od mamy som sa dozvedela, že je už po záruke. Aj teraz sedím... Celé zle.
Celé zle
Dnes som si už po druhý krát pustil nový Star Wars. Stále zaspím niekde v polovici. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme s priateľmi pozerali Hulka. Na to sme aspoň pol hodinu rozoberali ako veľké prirodzenie musí mať Bruce Banner keď je Hulk. Nepodarilo sa mi skryť moje vzrušenie a teraz si ma kamaráti stále doberajú. Celé zle.
Celé zle
Nedávno môj malý syn písal Ježiškovi. Na vianoce by chcel živého slona a naozajstný vlak. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si konečne kúpila úžené šaty, na ktoré chodím online poškuľuvať už večnosť. Boli riadne drahé, ale konečne som sa odhodlala. O desať minút na to som sa vrátila na rovnakú stránku, aby som si ešte raz obzrela topánky, ktoré mala k šatám obuté modelka. Cena šiat klesla na polovicu! Celé zle.
Celé zle