Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes si môj priateľ išiel kýchnuť. Aby si nekýchol na tablet ktorý držal, otočil sa smerom ku mne a kýchol mi priamo do tváre. Celé zle.
Celé zle
Dnes som kvôli malej chybyčke neurobil opravný zápočet. Skúšajúci mi ponúkol, že si ho môžem prísť v pondelok ešte raz opraviť. Posledný termín skúšky ale nestíham, a tak sa pýtam, či po absolvovaní pondelnajšieho zápočtu v ďalšom semestri budem môcť ísť rovno na skúšku. Skúšajúci mi na to: "nie, ale aspoň si precvičíte príklady". Celé zle.
Celé zle
Nedávno som vynadala synovi, že aj náš kocúr je poslušnejší ako on. Dnes ráno som si našla pred dvermi do spálne dvoch mŕtvych vtáčikov. Syn priniesol. Celé zle.
Celé zle
Dnes v škole: "Pani profesorka, dnes má dôjsť nejaká kontrola?". Neviem o tom, prečo? "Na záchode je mydlo, WC papier a utierky na ruky... " Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol s kamošmi nakupovať košele kvôli blížiacej sa Stužkovej. Zo srandy som chcel predviesť, ako jednu na sebe roztrhnem v štýle Hulk. Naozaj sa roztrhla... Musel som ju zaplatiť. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi zavolal jeden z mojich zamestnancov, že bohužiaľ nemôže prísť do práce, pretože leží v nemocnici v kóme. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa dozvedela, že náš riaditeľ robil firemnú akciu, na ktorú zavolal len hlapov z nášho oddelenia. Ženy vraj nie sú prínos pre firmu. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň som si presúval hypotéku do inej banky, a získal som výhodný úrok 2,6%. Tento týždeň spustili akciu 2% pre vvšetkých. Celé zle.
Celé zle
Dnes prišiel za mnou šéf a hovorí, že ma potrebuje každý deň o hodinu skôr v práci, tak mi dá firemné auto pod podmienkou, že si budem preplácať cestu. Hovorím mu: "Ty si myslíš, že si budem preplácať 3 eurá na cestu do práce, aby som tu bol o hodinu skôr s tým, že za tú hodinu zarobím 3 eurá?" Celé zle.
Celé zle
Dnes som musela ísť na verejné wc. Mám ale nejakú fóbiu, vďaka ktorej sa nedokážem vycikať, keď je v miestnosti ešte niekto iný. Hneď za mnou ale prišla ešte jedna žena, ktorá si sadla do vedľajšej kabínky. Asi mala rovnaký problém, lebo sme tam sedeli asi pol hodinu a nič. Nakoniec som to musela vzdať, lebo som sa ponáhľala na autobus. Na ten, v ktorom som to potom nevydržala. Celé zle.
Celé zle