Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno sme s priateľom v posteli pozerali filmík. Boli sme v objatí a začali sa bozkávať. On išiel nižšie a nižšie od krku k brušku. Ja som ležala pod paplónikom, z ktorému jemu trčali iba nohy na druhej strane postele. Keď tu zrazu vošla do izby jeho mamka. Môj priateľ sa ani len nepohol a ona sa so mnou začala v kľude rozprávať, akoby sa nič nedialo. Celé zle.
Celé zle
Dnes, keď som išiel na míting, som si nelockol komp. Vtipálci z tímu mi dali na pozadie dvoch gayov v najlepšom. Na monitor mi tu vidia všetci. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som sa bol kúpať a na nie celkom vysušené plavky som si obliekol kraťasy. Potom sme šli na kolotoče, a keď som sedel v centrifúge, gate pekne nasali vodu z plaviek. Vyzeralo to, že som sa tam od strachu počúral. Celé zle.
Celé zle
Dnes som viezla svoju svokru. Neviem čo ju to posadlo, začala sa vypytovať na môj sexuálny život s jej synom. Keď som jej vysvetlila, že o tom hovoriť nechcem, zmenila tému a začala rozoberať aké majú sexuálne návyky so svokrom. Cesta trvala skoro dve hodiny. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami robili murári u mňa v byte sadrokartón. Keď už mali hotové konštrukcie, tak mi povedali nech si naťahám káble. Ja som káble šikovne naťahal ako som ich potreboval. Potom nahádzali sadrokartón. Teraz ked, keď som išiel osádzať svetlá, tak namiesto 3 linky som si natiahol len 2 linku. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma zastavil policajt. Mal zapnuté majáky a sirény. Zastavil som na parkovisku a dostal som pokutu. Až keď policajt odišiel, uvedomil som si, že som vošiel do a narušil som pohrebný sprievod. Celé zle.
Celé zle
Včera som doniesla priateľovi fľaštičku čili omáčky, ktorú som zohnala na nejakých trhoch. Myslela som, že ho to poteší. S nádejou si vzal plnú lyžičku a skončil s revom v slzách. Potom sme vygooglili, že som domov doniesla omáčku z najštipľavejšej papričky na svete. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som porodila dcérku na chodbe nemocnice, pretože ma nestihli odviezť na sálu. Sestrička sa ma snažila upokojiť že sú aj horšie prípady, pred dvoma rokmi vraj jedna žena porodila už na parkovisku. To som bola tiež ja. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa kolegyňa spýtala nášho kolegu zo Sýrie, či sa chystá na Vianoce domov. Celé zle.
Celé zle
Dnes v noci začal môj pes tak hlasno prdieť, že sa na to preľaknutý zobudil a hodinu štekal. To isté sa potom opakovalo ešte 2-krát. Celé zle.
Celé zle