Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera si moj 80-kilový otec obliekol moje tepláky bez toho, aby si to všimol. Ked som sa sťažovala sestre, tak ma chcela utešiť, že: "Nič si z toho nerob, aj môj manžel sa zmestil do mojich oteplovákov." Lenže tie oteplováky boli tiez moje... Asi začnem chudnúť. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme sa pri pive dali do reči s vedľajším stolom. Chalan, ktorého som nepoznal, mi asi hodinu vysvetloval, ze ma vlastne platí on, lebo som zamestnaný v štátnej firme. Včera bol u mňa na pracovnom pohovore. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie sme mali prednášku, a keď sa prednášjúcemu minula krieda, zahlásil, že sa opýta vo vedľajšej učebni. Naša učebňa mala dva vchody. Vyšiel prvým, a o chvíľu vošiel druhým, s otázkou či máme kriedu. Na to sa všetci začali smiať a odpovedali, že nie. Odišiel. Vrátil sa druhým vchodom, a oznámil, že ani vedľa nemajú kriedu. Všetci sme sa smiali, no aj tak mu to nedoplo. Celé zle.
Celé zle
Včera som kázala svojmu synovi, nech si konečne vyčistí tie zablatené tenisky. Dnes som prišla domov práve vo chvíli, keď ich vyťahoval z umývačky riadu. Celé zle.
Celé zle
Včera som vyčítala priateľovi, že ostatní muži si stále robia fotky so svojimi polovičkami a dávajú ich na Facebook, ale on nikdy. Po chvíli mi vrthol do kúpeľne keď som sedela na vécku, urobil si fotku so mnou v pozadí a nahral ju na Facebook s komentárom "Moja stará (ma) zasa se*e". Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa ma moja postaršia susedka pýtala: "Moja a keď odovzáš tú dizertačku, tak sa už konečne vydáš?" Celé zle.
Celé zle
Dnes ma o 9:45 zavolali z kancelárie, že ma niekto hľadá. Keďže sme predvčerom otvorili múzeum, tešila som sa, že prišli návštevníci. Bola to rodinka s dvoma deťmi. Pribehla som s tým, že o desiatej otvárame, nech chvíľku počkajú. Oni na to, že oni sú domáci a že nestihli otvorenie (vtedy bol vstup zadarmo). Na otázku, či sa platí, som odpovedala, že áno. O 9:55 som otvorila dvere a nikde nikoho. Nikde nikoho nebolo ani o 10:20, keď som dvere zatvárala. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že moja žena je omnoho horšia, ako moja svokra. Celé zle.
Celé zle
Včera som dostal správu, že môj starý otec z otcovej strany, s ktorým sme sa nikdy nemali veľmi v láske zomiera a odkázal mi značnú sumu peňazí. Celý deň som rozmýšľal, čo si kúpim. Na druhý deň mi od neho prišla obálka, v ktorej bolo 500 000. V peniazoch z Monopoly. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som sa zobudila, že mi zvoní mobil. Volal mi poštový kuriér, že je blízko a nech si mu nadiktujem číslo OP. Vyletela som z postele, že sa aspoň oblečiem. Keď som potom chcela výjsť pred bránu tak som si všimla, že je zamknutá. Babka ma vymkla v dome (išla do kostola), ja som nemala kľúče a kuriér mi musel podávať zásielku cez okno. Celé zle.
Celé zle