Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes si môj prieteľ konečne uvedomil, že nemôže byť otcom môjho dieťaťa, na čo sa so mnou verejne pred našimi kamošmi rozišiel. Keď som mu pripomenula, že som bola tehotná už keď sme sa spoznali, rozišiel sa so mnou ešte raz, lebo som z neho pred všetkými urobila blbca. Celé zle.
Celé zle
Včera v noci som išiel do kuchyne po pohár vody. Svetlo som nezapínal, veď viem kde čo je. Keď som sa vrátil, hodil som sa na postel. Namiesto v posteli som ale skončil tvárou na zemi... zabudol som totiž, že som ju včera posunul. Celé zle.
Celé zle
Nedávno mi spolusediaci v škole kreslil po zošite penisy a tvrdil, že sú to gotické ozdoby. Celé zle.
Celé zle
Včera som doniesla priateľovi fľaštičku čili omáčky, ktorú som zohnala na nejakých trhoch. Myslela som, že ho to poteší. S nádejou si vzal plnú lyžičku a skončil s revom v slzách. Potom sme vygooglili, že som domov doniesla omáčku z najštipľavejšej papričky na svete. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zaspal v autobuse. Keď som sa zobudil, moja hlava klenbala na širokom ramene cigaretami páchnuceho muža a z úst mi pomaly stekala slinka. Najhoršie bolo, že ma držal za koleno. Celé zle.
Celé zle
Dnes večer mi zavolala polovička ľudí, že zajtra nemôže prísť do práce. Neviem, čo budem robiť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si skracoval cestu do práce pešo cez železnicu. Chlpatí tam účtujú 20 EUR pokutu, ale zbadal som ich za kríčkami skôr ako oni mňa. Tak som si to obišiel a prešiel cez koľaje na inom mieste. Boli tam ďalší a rýchlejší. Celé zle.
Celé zle
Včera keď som odchádzal z roboty som sa zabudol odhlásiť z Facebooku. Neskôr večer som doma zistil, že moji kolegovia sa zatiaľ stihli v mojom mene pohádať asi s polovicou mojich kamošov a neodpustili si ani duchaplné statusy typu "Nestihol som dobehnúť na záchod, idem prať" a pod. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa z bytu podomnou konečne odsťahoval sused, ktorý hral v jednom kuse na husliach a už mi tým poriadne liezol na nervy. Dnes som zistil, že nový nájomník hrá na bicích. Celé zle.
Celé zle
Dnes som išiel pozrieť známeho do Prahy. Nebol som si istý ako trafím na miesto kde sme sa mali stretnúť, tak som sa spýtal chalana čo išiel okolo. Povedal mi kade mám ísť, ale divne sa pri tom usmieval. Skončil som pred gay strip barom. Celé zle.
Celé zle