Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes nám vypadla elektrina, tak sme si s priateľom zapálili sviečku, otvorili fľašu vína, rozprávali sa... Všetko bolo super, pomaly sme sa dostávali k najlepšiemu, keď zrazu elektrina znovu nabehla. Viac ako z toho, že by sme mohli skončiť v posteli sa tešil, že znova ide WiFi. Rýchlo dopil víno, nechal ma tak a išiel na net. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami začali dlho plánovanú rekonštrukciu výťahu. Bude trvať 4-5 týždňov. Bývam na 8 poschodí. Celé zle.
Celé zle
Dnes, na moje 24-té narodeniny som sa dozvedela, že vlastne nie som alergická na čokoládu, ako mi mama celý život tvrdila. Vymyslela si to keď som bola malá, aby som jej nevyjedala bonbóny. 24 rokov bez čokolády... Celé zle.
Celé zle
Včera sme išli autom a zobrali sme si so sebou fľašu s vodou, aby sme neboli smädní. Keď sme sa vrátili domov, odmerali sme teplotu vody vo fľaši. Mala 42 °C. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa vrátil po rokoch z Anglicka. Tam som si navykol každému tykať. Stretol som svoju bývalú učiteľku zo strednej školy. Na otázku: "Ako sa máte? Dlho som vás nevidela", som jej odpovedal tykaním. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa s jedným mužom beznádejne milujeme, no nemôžme byť spolu, lebo sa to nepáči mojim prísnym rodičom. Našu lásku musíme tajiť. Pripadám si ako zo stredoveku. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie sa ponúkla moja učiteľka, že nás po škole aj s dvoma spolužiačkami zvezie domov. Jazdila horšie ako tá mníška v Žandároch zo St. Tropez. Keď nás vysadila, víťazoslávne zahlásila, že vodičák má len týždeň a ako dobre jej to ide. Celé zle.
Celé zle
Dnes som robila na obed zapekané cukiny. Spokojne som ich dala do trúby a odišla z kuchyne. Po necelej hodine som ich išla slávnostne vybrať, a tu vidím, že som zapla iba ohrev a neotočila regulátor teploty. Celý ten čas sa "fúkali" na 50 °C. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme si s priateľom objednali cez internet balík, ktorý obsahoval 150 kondómov. Obaja máme radi sex, no obaja ešte študujeme a obaja ešte bývame s rodičmi. Balík dnes prišiel, na pošte to bolo bez problémov, všetko s max. diskrétnosťou. Dnes sme zistili, že to nemáme kam dať. Jemu mama občas prehrabáva skriňu a ja teraz splašene pobehujem po izbe s krabicou plnou kondómov a nemám tušenia, kam to schovať. Celé zle.
Celé zle
Nedávno pri prestupe na letisku v Severnej Caroline som celá šťastná videla nápis "smoking area". Úplne nadšená som bežala šípkami, až som sa dostala pred budovu letiska! Takže som pekne krásne musela nanovo vystáť radu a odbavovať sa. Tá cigareta za to nestála. Celé zle.
Celé zle