Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som si v dome u klienta všimol, že majú niekoľko mesiacov nepretočený kalendár. Tak som ho otočil na dnes. Neskôr sa objavila jeho dcéra s plačom. Kalendár nechávala tak, ako ho jej mama posledný krát pretočila predtým, než zomrela. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma chcel inšpirovať moj priateľ článkom na celezle.sk o tom, ako ho nechávam bez sexu. On ho tam sám pridal a povedal mi to skôr ako ho zverejnili. Teraz neviem čo je horšie. To, že má naozaj pravdu, že ho nechávam bez sexu tak dlho, že už ja som znepokojená, alebo ten priateľ. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si kúpil mobil na micro SIM kartu, a moju starú simku bolo treba zmenšiť. Nechcelo sa mi nikam chodiť, tak som sa rozhodol z nej podľa návodu odstrihnúť. Odstrihol som moc... Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie v zime sme sa boli s dcérkou sánkovať. Chcel som ju spustiť zo strmšieho kopca ako zvyčajne, no bála sa, tak som jej išiel predviesť ako sa to robí. V polovici kopca som ale stratil rovnováhu a po niekoľkých kotrmelcoch som skončil v strome. Žena to má na videu. Celé zle.
Celé zle
Dnes si kráčam zo školy na stanicu cez park a zrazu sa mi na hlavu vy*ere vták. Celé zle.
Celé zle
Dnes som asi 15 minút čakala, kým mi zapípa teplomer. Potom som zistila, že som ho nezapla. Celé zle.
Celé zle
Dnes si moja priteľka zmyslela, že bude strašná sranda prihlásiť ma na Facebook na všetkých vystavených notebookoch v obchode. Celé zle.
Celé zle
Dnes som volal do servisu kvôli pokazenej práčke. Ozval sa ženský hlas: "Prosím?", tak hovorím: "Volám kvôli pokazenej práčke.". Odpoveď znela: "Počúvam.". Tak som vysvetlil celý problém, ako práčka najskôr začala blbnúť, nakoniec prestala ísť, spomenul som presný model a čakal že mi pošle opravára. Namiesto toho zložila so slovami: "Prepáčte, to bude asi omyl." Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moja malá sestra hrala nejkú hru na mojom telefóne. Po chvíli prišla s tým, že nefunguje. Nakoniec vysvitlo, že telefón sa pri tom hraní začal prehrievať, tak ho dala do vody, aby sa ochladil. Celé zle.
Celé zle
Dnes si odomňna pýtal bezdomovec "peniaze na jedenie". 5-eurovku, ktorú som mu dal, hneď na to zjedol. Celé zle.
Celé zle