Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som si počas cety autom všimol, že mi spoza stierača uletel nejaký lístok. Myslel som si, že to bola nejaká reklama, tak som to neriešil. Potom som ale zistil, že to bol zrejme kontakt na človeka, ktorý mi na parkovisku "upravil" zadné dvere. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som mala svadbu. Po obrade počas zábavy babka môjho ženícha celý čas chodila za ním a snažila sa mu dohodiť nejakú "perfektnú slečnu, s ktorou by mal určite začať chodiť". Celé zle.
Celé zle
Dnes som strašne unavená a sotva sa hýbem po tom, čo som včera bola hore celú noc a musela som sa starať o svojho na mol opitého manžela, ktorý zvracal jedna radosť. Ten sa na druhej strane dnes cíti oveľa lepšie a plný energie. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som išiel v zime zľadovateľou cestou, kade sa cesta určite neudržiavala tak ako by mala. Po krátkom lete dvojitými hodinkami cez garád, ma to stálo komplet novú masku a vyšklbnutý zadný nárazník. Nielen že počas čakania v aute na odťahovku som počul ako hlásia moje auto v rádiu, dostal som ešte aj pokutu za neprispôsobenie sa stavu vozovky. Až v odťahovke cestou do najbližšieho servisu som sa dozvedel, že pre zlý stav cesty ju museli uzavrieť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa šéfovi sťažovala, že po tom, čo prepustil moju kolegyňu a novú neplánuje prijať, mám moc roboty a nestíham. Šéf mi s úsmevom povedal: "Roboty sa najľahšie zbavíš, keď ju urobíš." Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa hrala s malým chalanom. Stále sa chcel nosiť "na koňa". Až neskôr som prišla na to, že iba kvôli tomu, aby mi mohol pozerať do výstrihu. Má 3 roky. Celé zle.
Celé zle
Dnes moja mama cez Facebook všetkých poprosila, aby boli na mňa milí, pretože mi začala menštruácia. Celé zle.
Celé zle
Včera som zistila, že si nevymieňam maily s priateľom, ale s jeho otcom. Aj on ma miluje... Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme sa boli kúpať na Guláške v Senci. Ako sme pri odchode nasadali do auta, našli sme si na kapote a čelnom skle veľké ľudské ho*no. Celé zle.
Celé zle
Nedávno - cesta vlakom, plný vozeň, vedľa mňa ľudia, predomnou ľudia, všade ľudia, otvorený priestor, ja po nočnej, nezvládam sa udržať hore, v priebehu chvíľky ma prebúdza hlasný smiešny zvuk... bol to prd... môj. Celé zle.
Celé zle