Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pravidlá ochrany osobných údajov

Informácie, ktoré zhromažďujeme

  • Pri klasickej registrácii od teba požadujeme e-mailovú adresu.
  • Pri registrácii cez Facebook požadujeme tvoj verejný profil a zoznam priateľov (je to minimum nutné na prihlasovanie sa cez Facebook kamkoľvek na webe).
  • Informácie o pripojení - IP adsera a súbor cookie
  • Informácie v tvojom profile - verejný profil obsahuje informácie, ktoré sa rozhodneš zverejniť o svojom účte. Môžeš ich kedykoľvek zmeniť.

Použitie zhromaždených informácií

Zhromaždené informácie používame na zobrazenie tvojho verejného profilu. Ten obsahuje okrem vybraného nicku len informácie, ktoré sa rozhodneš zverejniť. Nepatrí k nim ani e-mailová adresa ani tvoje meno ani fotka na Facebooku. Tie ostatní používatelia nevidia. V prípade registrácie cez Facebook sa do doby, kým si nevyplníš verejné meno používa náhodne vygenerovaný reťazec.


E-mailovú adresu neposkytujeme tretím stranám a využívame ju len na registračný proces a overenie zmien profilu. V prípade, ak zaškrtneš zasielanie newslettera alebo správ, budú ti tieto chodiť na uloženú e-mailovú adresu. Prijímanie e-mailov, ktoré nie sú spojené so správou účtu si môžeš kedykoľvek aktivovať alebo deaktivovať vo svojom profile.

Informácie zbierané tretími stranami

Na stránkach využívame analytické nástroje a reklamné bannery, ktoré sa načítavajú zo serverov ich poskytovateľov a riadia sa ich pravidlami zbierania informácií o používaní. My týmto službám neposkytujem tvoje odobné údaje.