Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.
Fero
  • Vek : neuvedený
  • Počet prihlásení : 17
  • Počet komentárov : 1
  • Počet odoslaných Celé zle príbehov : 15 potvrdených z 18 odoslaných
Fero nič o sebe nepíše

Fero - vlastné Celé zle príbehy


Pred niekoľkými rokmi keď som tankoval benzín, pristúpila ku mne partia našich spoluobčanov. Požiadali ma o roztiahnutie auta. Keď som chcel od nich lano na roztiahnutie, zatvárili sa veľmi udivene, pretože lano vo výbave svojho auta nemali. Použil som svoje. Pred roztiahnutím som sa snažil dohodnúť, že vodič má zatrúbiť, keď auto naštartuje. Začal som pridávať a dosť dlho sa nič nedialo. Naraz som pocítil prudké trhnutie a lano sa roztrhlo. Po vystúpení z auta som sa pokúsil protestovať: Veď sme sa dohodli, ak auto naštartuje, treba zatrúbiť nie zabrzdiť. Ďalší dialóg bol zbytočný. Prišiel som o lano. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi ma zastavili policajti. Zrazu sa ma jeden z nich opýtal, čím sa živým. Ja som mu odpovedal, že ako učiteľ. On na to: "A to si neviete kúpiť nejaké lepšie auto?" Len potichu som dodal, že ja som taký chudobný učiteľ. Policajt zmenil pohľad na vec a dodal: "Však je to celkom dobré auto", a že aj on má také a nenápadne podotkol, aby som ho trochu ponatieral farbou, tam kde je to viditeľne hrdzavé. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som šiel do servisu kvôli zvolávacej akcii výrobcu automobilu pre poruchu zámky. Pred odovzdaním kľúčov od auta som sa "nezodpovedne" pochválil, akú mám perfektnú spotrebu na 100 km. Po prevzatí auta som okrem iného zistil, že mi chýba v nádrži 10 l nafty, vyresetovaný palubný počítač a spotreba mi stúpla na 18 l na 100 km. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi v noci ma zastavili policajti a kontrolovali celé auto, hlavne kufor. Mal som v ňom neskutočný bordel. Po kompletnej prehliadke auta som sa nesmelo opýtal, prečo ma zastavili. Odpoveď: Zastavili sme Vás preto, lebo ste šli podozrivo predpisovo. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi si to šiniem na bicykli po hlavnej. Z vedľajšej cesty prichádza staršia dáma na aute. Zastane a pozerá sa na mňa. Keď som na jej úrovni, pohne sa a samozrejme ma zrazí. Keď som sa pozbieral zo zeme, tak som sa jej spýtal: Pani, Vy ste ma museli vidieť, keď ste sa na mňa pozerala z auta. Ja som Vás videla, odpovedá. Tak prečo ste do mňa narazili? Lebo som Vás nevidela. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa mi sťažuje známa: Cestujem s dcérou autobusom na nákupy do Poľska. Zrazu v autobuse veľký smrad. Museli sme pootvárať všetky okná. Vtedy som spozornel, lebo podobnú príhodu som mal aj ja, ale na zájazde do Benátok. Po dlhších úvahách sme skonštatovali podľa popisu, že to bol určite ten istý spolucestujúci. Nakoniec sme sa zhodli v tom, že je to zrejme jeho koníček - pos*ať sa v autobuse. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi mi dali fúkať policajti. Potom mi oznámili: Nič ste nenafúkali. Samozrejme, nič som nepil. Jeden z policajtov reaguje: Ako nám potom vysvetlíte, že keď sme Vás zastavili, po otvorení dverí ste skoro vypadli z auta a začali zbierať štvornožky rozsypané papiere od auta? Na otázku odpovedám: Frčím si to zamyslený tmavou neosvetlenou cestou 1. triedy o 3.00 hod. v noci. Zrazu farebné svetielka okolo mňa, tak som si zašomral pre seba - už len mimozemšťania mi tu chýbali ku šťastiu. Po otvorení pozerám, že to nie sú mimozemšťania, ale policajti. No nevystresovalo by Vás to? Celé zle.
Celé zle
Nedávno moja známa išla na nákup potravín do mesta. Kúpila drevené hrable. Býva v činžiaku na sídlisku. Pri najbližšom nákupe potravín by podla mňa mala kúpiť kosu? Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi Sme cestovali na zájazd do Talianska. V autobuse to jeden spolucestujúci nezvládol a smrad bolo cítiť celou cestou. Večer sme sa vracali naspäť na Slovensko a ja som dúfal, že dotyčná osoba tento ošemetný problém vyrieši počas dňa. Nevyriešil. Smrad bolo cítiť celou cestou aj späť. Nepomohlo ani otváranie všetkých okien v autobuse. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som počas školenia Wordu pristúpil ku slečne. Kontrolujem napísaný text a poznamenám "Máte tam medzeru". "Však som žena", odpovedá a cudne sa usmiala. Celé zle.
Celé zle