A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/var/lib/php/sessions/ci_sessionha294o3r0374jkjt8488o1f6rfj9nlel): failed to open stream: No space left on device

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 172

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Failed to read session data: user (path: /var/lib/php/sessions)

Filename: Session/Session.php

Line Number: 143

Celé zle #125 - Dnes som v práci jedol čokoládový ...
Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Vďaka za oznámenie.

Čím komentár porušuje pravidlá?


Dnes som v práci jedol čokoládový mafin. Ako obvykle za počítačom. Trúsenie na klávesnicu neriešim - otočím ju hore nohami a omrvinky vytrasiem. Odchádzal som skôr, lebo večer kamoš oslavoval narodky a bolo mu treba kúpiť nejaký darček. Skladali sme sa naň, a ja som pobehal celé mesto, aby som niečo vtipné vybral. Na oslavu som dorazil ako posledný, a po chvíli všetci do rehotu. Že či som sa pos*al! V strede na bledých nohaviciach som mal hnedý fľak. Z rozsedenej čokolády, ale to už nevysvetlíš. Naozaj to vyzeralo, ako by niečo nekalé presiaklo. A takto som svietil nahnedo pred celým mestom. Celé zle.
Celé zle

Komentáre

Nový komentár

Komentovať môžu len registrovaní používatelia. Zaregistruj sa hneď !