A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/var/lib/php/sessions/ci_sessionjv8q1v9ikejt2bu0rij3btdd3bjm12n8): failed to open stream: No space left on device

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 172

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Failed to read session data: user (path: /var/lib/php/sessions)

Filename: Session/Session.php

Line Number: 143

Celé zle #2210 - Pred niekoľkými rokmi som išiel v...
Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Vďaka za oznámenie.

Čím komentár porušuje pravidlá?


Pred niekoľkými rokmi som išiel v zime zľadovateľou cestou, kade sa cesta určite neudržiavala tak ako by mala. Po krátkom lete dvojitými hodinkami cez garád, ma to stálo komplet novú masku a vyšklbnutý zadný nárazník. Nielen že počas čakania v aute na odťahovku som počul ako hlásia moje auto v rádiu, dostal som ešte aj pokutu za neprispôsobenie sa stavu vozovky. Až v odťahovke cestou do najbližšieho servisu som sa dozvedel, že pre zlý stav cesty ju museli uzavrieť. Celé zle.
Celé zle

Komentáre

Nový komentár

Komentovať môžu len registrovaní používatelia. Zaregistruj sa hneď !