A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to access array offset on value of type null

Filename: controllers/Top.php

Line Number: 43

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to access array offset on value of type null

Filename: controllers/Top.php

Line Number: 46

Celé zle
Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.
Najlepšie za
Všetky

Včera v noci som mala sen, že sa vydávam za pápeža. Už sa mi to snívalo tretí krát. Dnes sa bojím zaspať. Celé zle.
Celé zle
Dnes som volal svojmu kamarátovi, keď mi zdvihol povedal som: "No čo je ty k****?". Z telefónu sa ozval jeho otec, ktorý je náčelník policajného zboru v našom kraji... Celé zle.
Celé zle
Nedávno som zistil, že som zaľúbený do najlepšej kamarátky. Je vydatá a jej muž je tiež môj kamarát. Celé zle.
Celé zle
Dnes na mňa zákazníčka navrieskala, pretože ľadová káva ktorú som jej priniesla chutí presne ako káva, a ona nemá rada kávu. Celé zle.
Celé zle
Dnes odchádza moja priateľka na dovolenku k moru so svojím ex-priateľom. Sami dvaja. Zdá sa, že je to úplne normálne, pretože "Oni sú dobrí priatelia a majú si toho veľa čo povedať." Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa priznala priateľovi, že som bola zaľúbená do jeho najlepšieho kamaráta. On sa priznal že on tiež. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme boli zo školy na Invexe v Brne. Rozdávali tam časopisy s cédéčkami. Internet nemal hocikto a softvér na CD sa mohol hodiť. Vymieňali to ale len za vizitky. Vizitky na výstavách zoženiete ľahko. S prvou, čo som získal som utekal naspäť a podal ju hostke. Opýtala sa: "To je vaše vizitka?", študenti vizitky nemávajú, tak hovorím: "Nie, strýkova". Pohoda. Ale slečna dodala: "A jakpak se váš strýček jmenuje?". Nenapadlo mi pozrieť si predtým meno. Celé zle.
Celé zle
Dnes som dostala výpoveď v reštaurácii kde som pracovala ako čašníčka. Jeden zo zákazníkov si totiž zavolal vedúceho a sťažoval sa, že som neprofesionálna a drzá. Tým zákazníkom bola moja neplnoletá sestra, ktorej som odmietla naliať pivo. Celé zle.
Celé zle
Včera bol u mňa môj priateľ a celý večer sme vystrájali v posteli. Ráno som našla na vchodový dverách lístok: "Milá suseda, buď si počas vašich radovánok zaťahujte závesy, alebo schudnite aspoň 20 kíl. Obe možnosti sú prijateľné.". Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa tak hrozne nudil, že som si pri objednávamí tovaru z e-shopu prečítal aj obchdné podmienky. Celé zle.
Celé zle