A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to access array offset on value of type null

Filename: controllers/Top.php

Line Number: 43

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to access array offset on value of type null

Filename: controllers/Top.php

Line Number: 46

Celé zle
Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.
Najlepšie za
Všetky

Pred pár týždňami som mal sex s babou, ktorú ledva poznám. Nemal som kondóm a nechcel som aby otehotnela, ale ona ma ubezpečila, že stihnem vytiahnuť. Akonáhle som chcel vytiahnuť, tak ma zomkla nohami a zakričala "BUDEŠ OTCOM MOJHO BÁBÄTKA" ... samozrejme že som nestihol vytiahnuť. Celé zle.
Celé zle
Dnes našla frajerka môj zoznam báb s ktorými som spal, vrátane hodnotenia ich "výkonu" v posteli od 0 do 10. Nemá najvyššie hodnotenie a nie je ani posledná na zozname... Tipujem že som znova single. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som venčila psa, vykadil sa v strede chodníka. Poobzerala som sa, nikto neokolo nebol, tak som to nechala tak. Stúpila som do toho cestou späť. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som našiel pero s neviditeľným atramentom. Cez prednášku som si s ním kreslil po ruke, s tým že môj „výtvor“ nikto neuvidí. Na ten atrament som ale dostal alergickú reakciu, takže mi ostal na ruke veľký červený penis. Celé zle.
Celé zle
Včera večer som zistil, že nie je dobré fajčiť a zároveň písať sms-ky keď je človek opitý, lebo je zvýšené riziko že vyhodíte mobil z balkóna a cigaretu si strčíte do vrecka. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami cestou z práce som sa v autobuse začal rozprávať s veľmi pekným dievčaťom. Predtým ako mala vystúpiť, som jej podal môj telefón, aby mi nechala svoje číslo. Keď sa otvorili dvere, ušla s ním. Celé zle.
Celé zle
Včera som presviedčala manžela, že by mohol byť viac spontánny, aby sme si trochu okorenili náš sexuálny život. Dnes večer vtrhol do spálne v pirátskom kostýme, prelepeným jedným okom a šabľou v ruke a kričí: "Roztiahni nohy, inak ťa rozsekám na cucky, bitch!". Celé zle.
Celé zle
Dnes mi moja milenka a láska, bez ktorej si už neviem predstaviť život, po tom, čo som sa konečne odsťahoval od oficiálnej priateľky, povedala že už ma neľúbi. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa o svoj trapas podelil na portáli CeleZle. Namiesto uznania a súcitu som sa dočkal iba hodnotenia príspevoku v podobe "Tak ti treba! :P" Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie v novembri mi kamarát povedal, že sa mu páčim, ale ja som ho odmietla, pretože som si nechcela pokaziť priateľstvo. No nedávno som prišla na to, že ja ho mám viac než rada. Povedal mi ale, že už má svoju priateľku. Celé zle.
Celé zle