Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes na obed som mal v kompóte mušku, tak som ju ukázal čašníčke. Ona na to: "Jááaj, prepáčte, ja ich vyberám, ale občas mi ujdú." Celé zle.
Celé zle
Včera bola u mňa kamoška a po pár pohároch vína som ju konečne zlomil na sex. Predohra ako má byť. Potom som konečne zasunul. Tri krát dnu, tri krát von, a potom si to rozmyslela. Vraj nie je správne aby sme spolu spali. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som si začal všímať, že moja priateľka, často, keď jej poviem, že mám chuť na sex, tak začne hádku aj za blbosť. A to len preto aby nemusela mať sex, keď sa jej nechce. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som si na chate išiel vypláchnuť zuby ústnou vodou. Mám ju v takej cestovnej fľaštičke. Nemal som okuliare, a tak keď som ju otvoril a videl biely povrch, začudoval som sa, prečo je hladina biela. Ústna voda je priehľadná. Pomyslel som si, že je spenená. Ťažko ale aj tiekla no keď som z nej niečo vytriasol na jazyk, pochopil som tú farbu. Ja som ústnu vodu minul a do super fľaštičky som si nalial šampón. Kým som ten humus vypláchol, celá huba mi penila. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme šli do obchodného centra. Už hodinu čakám pred obchodom o rozmeroch 10x10 kedy sa moja žena vytrasie von. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa neskutočne spotil na telesnej. Ten pach mi neustále pripomínal moju bývalú, ktorá nezvykla používať antiperspirant. Celé zle.
Celé zle
Nedávno mi spolusediaci v škole kreslil po zošite penisy a tvrdil, že sú to gotické ozdoby. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa kolegyňa spýtala nášho kolegu zo Sýrie, či sa chystá na Vianoce domov. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa od svojho 16 ročného syna dozvedela, že sa chce odsťahovať. K svojmu priateľovi. Ten má 30. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa môjho 13-ročného syna spýtala, čo by chcel dostať na vianoce. Chce prostitútku. Celé zle.
Celé zle