Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami mi niekto ukradol auto. Celé zle.
Celé zle
Nedávno bol bratranec s ktorým bývame spolu v Bratislave na návšteve doma v Trenčíne. Po návrate mi celý nadšený hovoril ako bol vonku s kamarátmi a že sa ide jeden z nich ženiť. Celá nadšená sa ho pýtam, že ktorý z nich keďže ich všetkých poznám lebo sme všetci z toho istého mesta. Po odpovedi, že Roman, som zostala celkom zaskočená, keďže s Romanom pravidelne spávam po dobu 2 mesiacov. Taktiež ma zaskočilo zistenie, že Roman má už tri roky priateľku, o ktorej mi asi zabudol povedať. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok som si kupoval notebook. Už len taký lacnejší, len na net. Z môjho starého som zobral HDD a keďže bol nefunkčný a zlomený, chcel som ho vyhodiť. Keď som ho hádzal do odpadu "kov" tak ma stopol tmavší spoluobčan. Vraj čo vyhadzujem. Dal som mu ho a odišiel. Keď však zistil, že v ňom nie je HDD tak ho hodil po mne, rohom mi rozbil hlavu a pri páde zo schodov som si vyvrtol členok. Nie tento príspevok je celé zle. Ale keď jeho chytím, skončí to Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som bola klasicky s kolegami na menučko v jednej reštaurácii, sedeli sme neďaleko vchodových dverí a vychutnávali si hlavné jedlo, keď v tom jedna žena sediaca v reštaurácii prikráčala k vchodovým dverám, otvorila ich, oprela sa o zárubňu a hodila pred vchod riadnu grcku. Mali sme čo robiť, aby sme k nej nepribalili aj naše jedlo a s nami aj polovica reštaurácie. Baba si potom v kľude sadla naspäť, doniesli jej jedlo, ktoré bezproblémov zjedla. Čašníkov ani neupozornila na kôpku pred dverami. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme si urobili výlet do zahraničia a boli sa pozrieť v obrovskom vodnom akváriu. Všetko bolo skvelé, obdivovali sme nádherné druhy rýb a krásu prírody. Až do chvíle, kým sme priamo v budove nenašli reklamu na Rybie prsty kapitána Igla. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok manželka chcela zase raz kúpiť nejakú "užitočnú" vec. Povedal som jej, že zase to za pár dní skončí nepoužívané odložené v skrini. Vraj nech poviem jeden príklad, kedy sa to už stalo. Spomenul som šesť. Povedala, že so mnou sa nedá baviť a nasrane odišla do druhej izby. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som sedel v autobuse a držal v rukách CD Mike Oldfield - Tubular Bells. Prisadol si ku mne chlap, s ktorým občas prehodíme pár slov, keď čakáme na zastávke. Chcel začať rozhovor. Ukázal na CD a spýtal sa: “Čo, metal? Metal?”
“Nie”, odpovedal som.
“Tak disco, čo? Disko?”
“Nie”, znovu som odpovedal.
“Á, tak potom jazz. Tak nič.." Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa krásne okašlala, keď som sa celý tyždeň tešila na to, ako konečne bude sex. Dnes konečne prázdny byt, no ale ja som si zabudla doma kľúče a na blízku nik náhradné nemá, tak zase na suchu. Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň má v tejto zime každý problémy so štarovaním auta, len my máme problém s odomykaním šoférových dverí. Vyzerá dosť komicky, ako dvaja nastupujeme aj vystupujeme dverami spolujazdca. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som sa prebreptol na pohrebe a vdove som kondoloval “Nech mu je zem krátka”. Celé zle.
Celé zle