Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dávnejšie, ešte za socializmu, sa mi podarilo od spolužiaka vydrankať čínsku gumu na gumovanie, krikľavej farby, s veľmi výraznou sladkou vôňou. Mať takúto gumu bolo vtedy cool. Celý nadšený som doma mame ukázal, čo som od kamaráta dostal. Matka si ku gume pričuchla a bez zaváhania z nej odhryzla. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som navštívil mesto, kde býva moja stará mama. Na cintoríne som stretol kamaráta, ktorého som dlhé roky nevidel. Na otázku, čo tu robím, som odpovedal, že som prišiel pozrieť starú mamu. Keď mi prial úprimnú sústrasť, stará mama sa objavila na cestičke medzi hrobami. Musel som mu vysvetliť, že "pozrieť" znamenalo navštíviť ju doma, lebo ešte žije. Celé zle.
Celé zle
Tento rok som rozposielal na Vianoce pohľadnice vyše 20-tim príbuzným a priateľom. Kamarát mi Snapchatol text, ktorý rozposlal všetkým: "Veselé prežitie Veľkonočných sviatkov a šťastný Nový rok." Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa nahneval sám od seba. Ako vždy keď mám chuť na sex s priateľkou, ale pred tým než sa jej opýtam, viem, že povie nie a nič sa jej radšej teda ani neopýtam. A to ma vytočí. Tak sa opýtam či má chuť. Povie moje predpovedané slová a nahnevám sa ešte viac. Celé zle.
Celé zle
Včera mi moja priateľka povedala, že môžeme posunúť vzťah ďalej a že jej nebude vadiť, keď jeden bude v tej istej miestnosti, kým ten druhý se*ie. Všetko by to bolo v poho, keby sme nemali záchod meter a pol krát meter. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mal chuť na sex. Zostali sme doma sami a zase na sucho. Keď sa ma priateľka spýtala čo mi je, povedal som jej že možno mám chuť na sex, ale viem, že ona nebude chcieť. Povedala iba: "Aha".. a odišla k telke. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mala nehodu na kruhovom objazde, kde mi nedal prednosť iný vodič. Lebo vraj z toho smeru obvykle autá nechodia. Celé zle.
Celé zle
Dnes som požiadal priateľku o ruku. Vynadala mi, že prečo si z nej takto škaredo robím srandu a naštvaná odišla. Celé zle.
Celé zle
Tento rok, ako každý rok, sme mali krásnu Vianočnú pohodu. Nikto sa nehádal, všetko bolo v poriadku. Až pokiaľ sa nezačali vešať svetielka. Rok čo rok sa moja žena za ne so mnou tak háda, že ma to už ani nebaví. Tento rok som ich mal odfotené z minulého roka a dal som ich na chlp rovnako. Všetko bolo zle, som neschopný a minulý rok som to tiež posral. Keď som jej vysvetlil, že naposledy som to robil podľa toho ako mi ona presne povedala, otočila sa so slovami, že som panovačný a mali sme tiché šťastné a veselé Vianoce. Celé zle.
Celé zle
Včera môj priateľ dostal iPhone. Na odomykanie sa dá okrem zadania kódu použiť aj odtlačok prsta. Stačí ho pár krát cvične priložiť k senzoru a mobil sa odomkne. Dnes ma privítal so slovami: "Ten telefón dokáže odomknúť každý ko*ot!" a nadšene mi predviedol, ako ho naučil odomykať svojím penisom. Celé zle.
Celé zle