Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár mesiacmi som začala chodiť s chalanom, ktorý trávil skoro všetok voľný čas hraním online hier (WoW, Warhammer a spol.). Začala som teda hrávať aj ja. Priateľ ma potom opustil. Vraj nechce chodiť s babou, ktorá nikam nechodí a len drtí hry. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme mali na geografii pozerať nejaký dokument. Cez prestávku profák kázal priniesť televízor a video. Keď bolo všetko nachystané, jednému spolužiakovi napadlo že bude prča vypnúť istič. Vedel na chodbe otvoriť rozvodnú skriňu a zásuvky v triede ostali bez prúdu. Škodoradostne sme čakali ako to profákovi nepôjde zapnúť. Vynašiel sa. Povedal: "Vytiahnite si čisté papiere! Namiesto pozerania si dáme písomku." Celé zle.
Celé zle
Včera večer sme mali každoročnú firemnú akciu. Vo firme som krátko a divil som sa, koľkí kolegovia si na dnes brali dovolenku. Na škole som často žúroval do rána a niekedy aj bez spánku išiel na cviká. Jedna akcia ma nezlomí. Bolo super, domov som prišiel o šiestej ráno a budík som si nastavil na ôsmu. Neviem čo sa s ním stalo, ale zobudil som sa 15:30. Celé zle.
Celé zle
Včera, keď som vystúpil z auta, nechal som ho odomknuté pred domom. Mobil som mal vypnutý tak sa mi nikto nedokázal dovolať. A ráno so smiechom prišli za mnou chalani s fotkou ako na zadných sedadlách spí bezdomovec. Díky chalani za kupovanie nových poťahov. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som poslala zaľúbenú sms-správu chlapcovi. Keď mi po polhodine neodpisoval aj keď si ju prečítal, napísala som mu aby mi odpísal, že je mi to trápne. Odpísal mi: "Nemám kredit". Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, keď ešte začínal Google, sme s kamoškami sedeli po škole a gúglili svojich frajerov. Jedna zadala meno toho svojho a vyhodilo jej to guestbook istej pornoherečky, kde ten magor zadal svoje meno a aj registračný e-mail v tvare meno.priezvisko@nieco.sk . Vyznaval sa jej tam, ako ju zbožňuje, aká je krásna a že jeho priateľka jej nesiaha ani po päty. Ešte v ten deň mu dala kopačky. Celé zle.
Celé zle
Dnes moje dieťa kýchlo práve vtedy, keď malo v ústach lyžicu jahodovo-čučoriedkového pyré. Obaja sme mali oblečené biele tričká. Celé zle.
Celé zle
Včera som zistila, že hoci si môj priateľ pamätá veľkosť mojej podprsenky a koľko som toho večer vypila (čo ja nie), tak si nepamätá môj vek. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som v škole tajne nahádzal spolužiačke do batohu povystrihované papierové srdiečka. Mirka sa okrem mňa páči aj Peťovi. O Peťovi asi tuši, ja sa hanbím, tak o mne nevie. Celý deň sa na neho pekne usmievala. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami nám zomrel starý otec. Stará mama sa vôbec o domácnosť nestarala, hoci je ešte v plnej kondícii. On varil, pral, upratoval. Prvé, čo povedala, keď zomrel bolo: "Tak teraz kto z vás sa bude o mňa starať?" Celé zle.
Celé zle