Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno letel priateľ s ktorým si dobre rozumiem a tajne mám o neho záujem na služobnú cestu. Po tom ako priletel som sa ho pýtala či boli v lietadle pekné letušky. Vraj nie, krajší boli stewardi. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa bolestivo naučil, že keď si nechám kvapky do očí za sklom auta, tak sa môžu slušne zohriať. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi mi skončila platnosť občianskeho preukazu. Vtedy ich ešte vydávali na počkanie. Zadarmo po expirácii, za poplatok na žiadosť (zapís zmeny, strata). Za pripísanie titulu sa mi nechcelo priplácať. Stará kartička slúžila dobre, až kým nevyexpirovala. Za výmenu som nakoniec musel zaplatiť lebo tam bola aj zmena údajov. Slečny policajtky zjavne nepochopili zmysel toho poplatku a nedali si to vysvetliť. Keby som bol vedel ako sa zachovajú, dal by som si vymeniť občiansky bez zmien, a rovno bez prevzatia im ho dal zoskartovať nech vidím, že ten poplatok kryje aj nejaké náklady. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa nám pokazila umývačka riadu a privolaný opravár skonštatoval, že v nej odišla elektronika. Oprava by sa neoplatila, tak sme si cez internet objednali novú a skúsil som ju sám zapojiť. Nefungovala. Skúsil som ju v inej zásuvka a išla. Aj tá stará. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme boli na výlete v Slovenskom raji. Cestou späť k nám pribehli štyri cigánčatá, okolo ktorých sme prechádzali, keď sa kúpali v potoku. Najstarčí na mňa zakričal: "Ujo, dajte nám kexík!".Ja že "čoó?!". Zopakoval: "Dajte nám keksík". Nezjedol som všetko nabalené, ale to on nemohol vedieť. Tak sebavedomo naňho: "Choď si pýtat keksík od rodičov, ja nič nemám!". Nedal sa odbiť: "Ale máte!" a ukázal na môj batoh. Horalka bola v bočnom sieťovanom vrecku. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som bola v USA. Čokoľvek som robila, všetci ma povzbudzovali ako to zvládnem. A naozaj, všetko mi vychádzalo. Odkedy som naspäť na Slovensku, všetci ma presviedčajú, ako sa nič nedá. A naozaj sa mi nedarí. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som si kúpil tyčinku z orechov zaliatych v niečom sladkom. Bolo to chutné ale veľmi tvrdé, a ja som si pri chrumaní zlomil zub. Zubárka sa ma pýtala, čo som jedol, tak hovorím, že takú tvrdú tyčinku z orechov. Ona: "Tú z Lidla?", ja som prikývol a ona dodala: "Tak to ste tu už štvrtý." Celé zle.
Celé zle
Včera som zaparkoval pod stromom z ktorého padali nejaké lepkavé veci, takže ráno som mal celé predné sklo zasvinené a nijak to nešlo dole. Keď som o tom povedal kolegovi, ochotne mi priniesol "špeciálny čistiaci prostriedok", že s tým to určite zíde. Špina na okne síce ostala, ale rozleptalo mi to stierače. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno u nás kvôli oprave odstavili vodu. Od včera o tom visel vo vchode oznam, ktorý som samozrejme nečítal. Zistil som to, až keď som namydlený so šampónom na hlave nechal v sprche okolo seba so sykotom odtiecť posledné zbytky z potrubia. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som bol v Bratislave autom, zaparkoval som, a ani nie o dve hodiny auto nikde! Škodovky sa strašne kradnú. Naštastie bolo poistené. Ale tých vybavovačiek okolo... Už mám nové. Dnes mi volali z polície, že si mám prísť odparkovať auto, lebo idú rekonštuovať priľahlú budovu a potrebujú uvoľniť celú ulicu. Nemysleli moje nové auto. Tá ulica susedí s tou, kde som nahlásil krádež. Neukradli ho, len som si zle zapamätal, kde parkujem. Celé zle.
Celé zle