Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes máme s priateľom výročie, a namiesto toho, aby bol so mnou, je preč. Dôvodom je, že si musí vyriešiť niektoré veci so svojou bývalou. Je to preňho asi dôležitejšie ako ja. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila ako roztržité vedia byť aj deti. Bola som práve v kúpeľni, keď som začula z kuchyne synčekov nefalšovaný detský smiech. Už chodí sám na záchod, ale tento krát mal nohou zošľapnutý smetný kôš a cikal dnu. Vrchnák asi pripomína wc dosku a kôš je vysoký asi ako záchodová misa. Keď si uvedomil, že ciká do koša, sám sa na sebe začal smiať. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som bola so synom v parku a po každom zošmyku na šmykľavke od radosti vykríkol "bukaké". Neviemkde to začul, ale aj keď som sa snažila zachovať kľud, o chvíľu všetky deti na ihrisku kričali "bukaké". Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi, keď ešte žil náš pes, keď prišla nejaká návšteva, pes zvykol prísť do obývačky, prdnúť si a nenápadne odísť. Smrad tam zostal a každý na každého tak nenápadne zazeral... Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som sa opaľovala na balkóne. Občas som odbehla dnu a kvôli studenej dlažbe som si išla po žabky do botníku na chodbe pred bytom. Ako naschvál prievan za mnou zabuchol dvere. Deti boli v tábore, muž do večera na služobke, a ja bez kľúčov a bez mobilu. Naštastie bol sused doma a pobavene ma prichýlil. Ponúkol mi manželkin župan, nech mi nie je u nich zima. Ani poriadne nedopovedal, že manželka dnes príde neskôr a zapraskalo v zámke. Vošla susedka. Naskytol sa jej pohľad na mňa v kúpeľňových dverách v jej župane. Tieňu podozrenia som sa dodnes nezbavila. Celé zle.
Celé zle
Dnes som v práci jedol čokoládový mafin. Ako obvykle za počítačom. Trúsenie na klávesnicu neriešim - otočím ju hore nohami a omrvinky vytrasiem. Odchádzal som skôr, lebo večer kamoš oslavoval narodky a bolo mu treba kúpiť nejaký darček. Skladali sme sa naň, a ja som pobehal celé mesto, aby som niečo vtipné vybral. Na oslavu som dorazil ako posledný, a po chvíli všetci do rehotu. Že či som sa pos*al! V strede na bledých nohaviciach som mal hnedý fľak. Z rozsedenej čokolády, ale to už nevysvetlíš. Naozaj to vyzeralo, ako by niečo nekalé presiaklo. A takto som svietil nahnedo pred celým mestom. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme boli s našimi na dovolenke. Otec mal nový digitálny foťák a relatívne rýchlo ho zaplnil. Ešte sme chceli jednu spoločnú fotku, tak mu hovorím, nech nejakú nevydarenú vymaže. Vymazal a nová fotka vyšla. Vrátili sme sa a na karte bola len tá posledná. Vymazal všetky. Celé zle.
Celé zle
Dnes dostal môj známy, ktorý je už 3 roky nezamestnaný, bez kvalifikácie a pracovných návykov, príležitosť robiť to, čo ja, hoci ja kvalifikáciu mám. Odmietol to, že si počká na niečo lepšie. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi snívalo, že ma spolužiačka nabonzovala, že som jej cez prestávku vyhodil z okna bombičky do atramentového pera. Z nočnej mory som sa prebudil pri príchode nahnevanej učiteľky. Mám 36 rokov. Celé zle.
Celé zle
Včera som čakala na zastávke na autobus a malý chlapec sa tam hral s pištoľou, čo strieľa tie penové projektily. Jedna strela trafila aj mňa, načo ho jeho mama ohriakla, a mne sa ospravedlnila. On jej na to odpovedal: "Ale mami, zabil som tukové monštrum." Celé zle.
Celé zle