Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som sa zobudil v noci a zahľadel som sa na hviezdy. Zrazu si vravím: Kde mám sakra strechu. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme boli zo školy na Invexe v Brne. Rozdávali tam časopisy s cédéčkami. Internet nemal hocikto a softvér na CD sa mohol hodiť. Vymieňali to ale len za vizitky. Vizitky na výstavách zoženiete ľahko. S prvou, čo som získal som utekal naspäť a podal ju hostke. Opýtala sa: "To je vaše vizitka?", študenti vizitky nemávajú, tak hovorím: "Nie, strýkova". Pohoda. Ale slečna dodala: "A jakpak se váš strýček jmenuje?". Nenapadlo mi pozrieť si predtým meno. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami sa mi večer podarilo nájsť dobré parkovacie miesto, lebo je to na našom sídlisku problém. Moc som toho nenaspal, lebo o tretej ráno mi volali z polície, nech zídem dole. Požiarnici dohášali posledné plameňe a auto mi zhorelo do tla. Nepriateľov nemám, chytilo sa od audiny vedľa. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa prvý krát dala do reči s našou novou kolegyňou, a tá sa chválila, že má dobrú pamäť na dátumy. Že si pamätá čo bolo skoro každý deň. Ani mne sa to nechcelo veriť, tak som strelila jeden dátum tri roky dozadu. Ona hovorí: "To viem úplne presne. Vtedy sa mi utopila mama." Celé zle.
Celé zle
Dnes zastavovali zelení auto predo mnou a ja som to zle pochopil a zastavil som tiež. Policajt s úsmevom prišiel, že na mňa síce nemávali, ale že keď už som tu, nech ukážem doklady... Zistili, že mi pred mesiacom skončila platnosť STK. Stálo ma to 166 EUR. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som mal s mladou priateľkou-milenkou sex v prírode.. Boli sme tam aj s jej dvoma psami, ktoré mám inak veľmi rád.. Lenže bolo tam málo miesta a tá veľká pri tom stále behala okolo a skákala po mne, bol som navrchu.. Tak ma to rozptyľovalo, že aj keď som moc chcel, tak to nakoniec vôbec nešlo a nič z toho nakoniec nebolo, ani pre jedného.. A aj keď sme zostali priatelia, bol to náš posledný sex.. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som zistil, že som zaľúbený do najlepšej kamarátky. Je vydatá a jej muž je tiež môj kamarát. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma jedna susedka obviňovala, že môj pes očúral výťah. Mám korytnačku, pes zomrel pred dvoma rokmi. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa ma kamarát opýtal, či sa tá skupina, čo počúvam niekedy nechystá na slovensko. Počúvam Nirvanu. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som nechala moje batoľa chvíľku bez dozoru, lebo som išla na záchod. Za ten čas rozbil fľašu s olivovým olejom, ktorý sa roztiekol po celej kuchyni. Nehovoriac o tom, že v ten deň sa pri prebaľovaní postavil a vycikal sa z postieľky na parkety presne ako brusselský cikajúci chlapček. Celé zle.
Celé zle