Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som sa celé 2 minúty snažil presvedčiť výťah, aby ma odviezol na poschodie, na ktorom som sa nachádzal už pri nastúpení. Celé zle.
Celé zle
Dnes, 2.6. je vraj Deň skoršieho odchodu z práce. Je piatok, 16:20 a tak skoro zrejme ešte neodídem. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi moja na mol opitá frajerka povedala, že dúfa, že budeme mať skoro deti, aby ju konečne v tomto vztahu niekto miloval bez podmienok. Chodíme spolu už rok. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi môj oco, ktorý si kúpi každý nový model iPhonu, iWatch a iných vecí vynadal, že míňam veľa energie a peňazí keď svietim do rána, počas toho ako sa učím. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že to milé dievča s ktorým som sa posledný týždeň bavil na zoznamke, bol môj brat, ktorý si zo mňa robil srandu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som zistil, že môj kolega chce kúpiť rok jazdenú Fabiu, ešte k tomu predvádzací kus o 500€ drahšie ako by kúpil novú, vyrobenú len pre neho v rovnakej výbave a to len preto, že v tej jazdenej je vraj "osvedčený" motor 1.2TSI. Do nových vozov už dávajú len motory 1.0TSI alebo 1.4TSI a to nechce, pretože sú vraj neodskúšané. Kto vie, prečo tie 1.2TSI stiahli z trhu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som v robote dostal veľmi dôležitý projekt pre našu firmu. Už poriadne ani nespím čo sa im venujem na plno. Dnes som bol tak zahltený, že som meškal do práce. V rýchlosti som vypol PC a zbalil veci a šiel. Až v práci som zistil, že namiesto mobilu som si zobral usb myš. Všetci sa mi v práci teraz smejú a kolega ju dal do klietky po starom škrečkovi. Čo čert nechcel, po obede som ju nechal v práci a doma inú nemám. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme boli na nákupe s manželkou. Chcel som si z nej vystreliť a tak som využil šancu kým bola v kabínke a zobral nejaké sexy spodne prádlo. Žiaľ som nevenoval pozornosť tomu v ktorej kabínke bola, tak som strčil iba ruku s prádlom za záves a povedal nech si to skúsi. Postaršia pani to najprv zobrala vážne, no potom jej to došlo a s humorom ma poslala o kabínku vedľa so slovami "Ďakujem ale vašej žene to padne isto lepšie". Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som musel zjesť niečo pokazené. Už ma z toho pár krát v práci prehnalo. Mal som to však premyslené a chodil som na WC na vyššom poschodí, kde je relatívne kľud. Dneska bol na tom WC kolega a ja som bol v kancli o poschodie nižšie. Keď som počul všetko čo robí a predstavil som si seba pár dní dozadu s tou hnačkou, celý deň som sa vyhýbal ľuďom. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi snívalo, že som sa po dlhom čase stretol s frajerkou. A ako som sa zo spánku chcel natiahnuť k nej a objať ju, neuvedomil som si že ležím smerom do izby. Mám 4 štichy cez obočie od nočného stolíka Celé zle.
Celé zle