Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Minulý týždeň sme po 2-mesačných peripetiách dokončili rekonštrukciu bytu. Nové parkety, stierky, vymalované, nábytok znova na mieste. Dnes nás vytopil sused. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som si začala nový vzťah. Boli sme na víkend sami doma. Padla sprcha, ležali sme na posteli len tak a kukali telku. Konečne pekná romantika v súkromí po dlhom čase. Prešlo to až k tomu ako ma robil ústami. Keď bol skoro v najlepšom, prišiel moment kedy som si proste musela kýchnuť. Cvkrla som mu do úst. Zobral to športovo, ale aj tak. Celé zle.
Celé zle
Včera mi žena poslala sms, že nám z domčeka uletela strecha. Nechal som teda všetko tak, sadol som do auta a rýchlo bežal domov. Bola to strecha z umelohmotného domčeka nášho syna. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som prišiel do práce len na to, aby som zistil, že tam už nepracujem. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi mi volal syn. Bol kompletne v šoku a nevedel mi poriadne nič povedať. No keď išlo do tuhého, povedal len aby som sa naňho nehneval a nekričal. Že prevrátil auto na strechu a je v ňom zakliesnený a od motora ide oheň. Fakt môj syn mal dostatok času a adrenalínu a strachu v šoku mi zavolať, a to si nevymýšľam, že či sa budem hnevať, ak rozbije okno aby sa dostal von z horiaceho auta. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som v buse stretla suseda. Vyzeral dosť divne, tak som sa ho opýtala čo sa stalo. Povedal, že nejaký zm*d mu včera večer drúzgol 1kg múky cez okno dnu. Rozbité okno, múka všade. Celé zle.
Celé zle
Včera mi žena povedala, že ide s kolegom na služobku. Dnes som zistil, že budú mať spolu jednu 2-ku izbu. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň som si kúpil novú videokameru. Priniesol som ju domov, rozbalím a... nejde zapnúť. Skúšal som všetko, proste nešla. Odniesol som ju teda naspäť do obchodu na reklamáciu. Predavač si ju pozrel, stlačil ON a kamera nabehla. Skúsil to ešte 3 krát, fungovala. Tak som ju zobral zasa domov. Rozbalím, stlačím ON a... nič. Celé zle.
Celé zle
Dnes suseda nad nami umývala okná. Práve keď som sa tiež vyklonila z okna, aby som zavolala na syna, ktorý sa hral pred domom, prevrátilo sa jej vedro s vodou. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň som čítal detektívku. Bola výborná, až kým som neprišiel ku koncu. V tlačiarni asi mali nejaký problém, pretože všetky posledné strany, kde by malo byť rozuzlenie celého prípadu, sú úplne rozmazané a nečitateľné. Celé zle.
Celé zle