Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Minulý týždeň moja priateľka zrušila pekný piatok tým, že pracuje. Ako vždy som ju teda išiel zobrať do práce, keď skončí. Náhodou som prišiel skôr, ako som mal. Ako som prichádzal z križovatky, videl som ako radostne vyskakuje z cudzieho auta a následne posiela pusinky. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami k nám do firmy začalo stabilne chodiť zopár brigádnikov, 2 baby a 1 chalan. Vždy si svoju robotu robili pekne, nekradli ani nič. Dnes som im zadelila robotu a odišla. No prišlo auto a trebalo mi pomôcť s vykladaním, tak som ich išla nájsť. Našla som ich na záchode, ako ho obšťastňujú obe naraz. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi rodičia oznámili že sa rozvádzajú a mama odchádza preč. Ja som minulý týždeň zistila, že som tehotná. Určite bude sranda, keď im to v tejto situácii poviem. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bola na rande na slepo. Chalan ma privítal s úchylným úsmevom a slovami "wow, dobré kozy". Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme mali zaplatiť nájom. Bývame už pol roka spolu a ja som konečne začala pracovať. Priateľ mal vždy dobrý plat a preto to platil on. Teraz ako musel meniť veci na aute po búračke som sa ponúkla, že prispejem. S kľudným svedomím mi povedal, že si mám pomaly šporiť na vlastný podnájom, že tu už dloho neostanem. Celé zle.
Celé zle
Dnes som dostal nejakú chrípku a celý deň kašlem. Neviem prečo, ale vždy keď zakašlem, tiež si prdnem. Všetci si myslia, že chcem tým kašlaním iba prekryť to prdenie. Celé zle.
Celé zle
Včera ma priateľ požiadal o ruku. Keď som to oznámila rodičom, s vážnou tvárou sa ma spýtali, či by som sa radšej nechcela vrátiť k bývalému. Celé zle.
Celé zle
Dnes môj pes naháňal u suseda sliepky. Keď po ňom ale vybehol kohút, schoval sa za mňa ďobance som schytal ja. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som išiel čosi riešiť na miestny úrad, kde bol tatko mojej bývalej starosta. Prídem, zaparkujem, idem na úrad, vraciam sa a jej otec sedí v aute vedľa a pozerá na mňa ako na debila. Stál som na mieste pre vozíčkarov. Celé zle.
Celé zle
Včera som povedala kolegyni niekoľko mojich nápadov na zlepšenie jedného z našich projektov, ktoré som chcela predstaviť budúci týždeň na schôdzi. Ona hneď bežala za šéfom a odprezentovala mu ich ako svoje vlastné. Celé zle.
Celé zle