Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár týždňami som mal sex s babou, ktorú ledva poznám. Nemal som kondóm a nechcel som aby otehotnela, ale ona ma ubezpečila, že stihnem vytiahnuť. Akonáhle som chcel vytiahnuť, tak ma zomkla nohami a zakričala "BUDEŠ OTCOM MOJHO BÁBÄTKA" ... samozrejme že som nestihol vytiahnuť. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa so mnou rozišiel frajer, pretože som ho „podvádzala“ s vibrátorom. Celé zle.
Celé zle
Dnes so mnou priateľka prvý krát dosiahla orgazmus, pričom strašne kričala. Jej pes si musel myslieť že som ju napadol, lebo v tom momente pribehol a kusol ma do nohy. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som zistil že ma priateľka podvádza s dvoma ďalšími mužmi. Jej ospravedlnením bolo, že chcela získať viac skúseností, aby ma mohla lepšie uspokojiť. Celé zle.
Celé zle
Včera som tlačila môjho 92-ročného dedka na vozíku po ulici. Keď išla oproti blondínka v minisukni, prinútil ma zastaviť a otočiť vozík, aby sa jej mohol pozerať na zadok ako odchádzala. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi priateľ roztrhol moje nohavičky, keď sa ich snažil stiahnuť. Nie zo mňa, ale zo seba. Celé zle.
Celé zle
Včera mi môj priateľ povedal že som sebecká, keď som sa „rozhodla“ mať menštruáciu práve v ten deň, keď má voľno z roboty. Celé zle.
Celé zle
Včera počas toho, ako sme sa s manželom venovali posteľným radovánkam, náš pes vyskočil na posteľ a strašne si prdol. Môj muž, ako správny gentleman, mi zakryl nos a dával ma ďalej. Celé zle.
Celé zle
Včera som hral s troma kočkami strip poker. To nemohlo dopadnúť zle. Omyl. Skončil som jediný nahý. Celé zle.
Celé zle