Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno sme s priateľom v posteli pozerali filmík. Boli sme v objatí a začali sa bozkávať. On išiel nižšie a nižšie od krku k brušku. Ja som ležala pod paplónikom, z ktorému jemu trčali iba nohy na druhej strane postele. Keď tu zrazu vošla do izby jeho mamka. Môj priateľ sa ani len nepohol a ona sa so mnou začala v kľude rozprávať, akoby sa nič nedialo. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno mojej frajerke ukradli mobil. Netuším teda, s kým som si celé poobedie písal o mojich erotických fantáziách. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moja priateľka rozhodla, že bude vegánka. Nič by som proti tomu nemal, keby mi tiež nepovedala, že už nemôžeme mať orálny sex, lebo "to" nie je vegánske. Celé zle.
Celé zle
Nedávno Nedávno som sa sťahoval do nového bytu. Majiteľ mi oznámil, že má veľmi dobrú zvukovú izoláciu. Dnes som po troch týždňoch vášnivého sexu s frajerkou počul, ako susedovi pípla správa. Až tak dobre odhlučnený nebol a susedom sa vyhýbam. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi pri obšťastňovaní jedného "borca", keď tam len tak ležal, tak po mojej otázke, či sa on nemieni na tom nejako zúčastniť, tak mi ho zobral z ruky a spravil sa sám. Celé zle.
Celé zle
Dnes môj priateľ ukončil náš sex so slovami "je to v tebe". Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie po jednej intímnej chvíľke mi dotyčný povedal, že vyzerám ako mrož. Celé zle.
Celé zle
Dnes, po 12-tich rokoch aktívneho sexuálneho života, sa mi odtrhla uzdička zo žaluďa. Zlomilo ma ako vreckový nožík Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som na druhom rande zazvonil pri dverách mojej priateľky. Otvorila a vzápätí ich zabuchla so slovami: "Vydrž, hneď to bude". Potom si vyzliekla pred zrkadlom blúzku, rozopla si podprsenku, zhodila ju dole, chvíľu tam niečo polonahá hľadala, kdesi odbehla a potom si rýchlo obliekla čosi priliehavé, priehľadné a sexi, na to blúzku, ešte sa namaľovala, našpúlila pery, klipla mihalnicami... Potom, akoby nič s úsmevom otvorila dvere so slovami : "Ahoj, miláčik, môžme ísť...". Býva v rodinnom dome a zabudla, že deň predtým menili vchodové dvere za sklenené. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie sme si s manželom naplánovali romantický večer k výročiu. Celý naradostený mi daroval krásnu saténovú červenú krabičku s mašličkou, v ktorej boli ešte dve krajšie Venušine gulôčky zo skla a v nich v každej zaliata kvetinka. Tak som ich celá nažhavená "nainštalovala", šli sme na večeru a keď sme sa vrátili... nevedela som ich vybrať (nemali šnúrky). Skúšali sme obaja, všelijaké polohy a hmaty, bezúspešne. Keď som sa už v duchu prepadala od hanby pri predstave, ako ležím na gynekologickej pohotovosti na koze, nakoniec sa mužovi podarilo mi ich vybrať - polievkovou lyžicou. Celé zle.
Celé zle