Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár mesiacmi som stratila USB kľúč, kde sme mali s priateľom intímne fotky. Včera sme ich našli na internete. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň sme boli s kamošmi na chate. Ako 26-ročný panic, ktorému nádej zomiera posledná, som mal ako vždy, v peňaženke jeden kondóm. Miloš tam mal frajerku a kedže neboli tak dobre nabalení, dal som mu svoj, že aj tak ho určite lepšie využuije. Neskôr sa mi tam podarilo spracovať jednu babenku, a aj by som zasunul, no gumu sme nemali. Celé zle.
Celé zle
Včera som vzal svoju priateľku do kina. Keď som pri pulte kupoval popcorn, tak som si nevšimol, že sa odo mňa vzdialila a už automaticky som sa opýtal: "zlatko, chceš stredný alebo veľký?". Keď som sa otočil, za mnou stál asi 40-ročný fúzatý chlap a celkom sa na mňa usmieval. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si chcel vystreliť z fotra, tak som s plačom prišiel s vymysleným priznaním, že som gay. Otca to dojalo a priznal sa, že on je gay tiež. Celé zle.
Celé zle
Dnes som nachytala môjho 15-ročného brata, ako si to rozdáva s mojim plyšákom. Celé zle.
Celé zle
Včera moja priateľka zaspala pri tom ako mi fajčila. Najskôr spomaľovala, potom zastavila, a už len počujem chrápanie... Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som priateľovi pri sexe povedala menom môjho bývalého priateľa - jeho kamaráta. Omylom. Celé zle.
Celé zle
Dnes môj priateľ zakončil náš sex výkrikom: "This is SPARTA!" a skopol ma z postele. Celé zle.
Celé zle
Včera som pozeral reality show "láska na celý život". Skupina dievčat v nej bojuje o srdce podnikateľa. Bola tam medzi dievčatami aj jedna 40-ročná prsnatá blondýna. Pomyslel som si, že práve ona by stála za hriech, keby som si mal vybrať. O pár minút sa priznala, že sa narodila ako muž a je preoperovaná na ženu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som dával priateľke masáž chrbta. Zrejme sa jej to veľmi páčilo, lebo slastne vzdychla: "Ach, keby si sa takto dobre vedel aj milovať...". Celé zle.
Celé zle