Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som si chcel zapáliť ku káve, no nemal som oheň. Zbehol som k pultu a milá čašníčka mi dala na výber zapalovače s potlačou nahých ženských pŕs. Som gay. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som sa zobudil a trebalo mi strašne prdnúť. Tak som si. Nebolo by natom nič zvláštne keby som nebol zadkom k stene a celú ju neobs*al. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme mali s priateľkou v spálni vášnivú chvíľku. V tom jej zazvonil mobil, prestala sa mi venovať a hodinu veselo klábosila so svojím bývalým. Celé zle.
Celé zle
Včera sme sa s priateľom pokúšali prvýkrát milovať. Všetko išlo fajn, až do chvíle, keď ho chcel dať dnu. O pár minút prehlásil, že nie je dosť tvrdý, čo sme sa snažili vyriešiť ďalšiu pol hodinu. Skončili sme pri jedení zmrzliny. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme sa boli s priateľom kúpať, keď si ma odrazu prehodil cez rameno. Zacítila som, ako sa mi pri tom rozviazali bikiny. Spanikárila som a nechtiac som mu strhla trenky. Skončilo to pokutou za exhibicionizmus. Celé zle.
Celé zle
Dnes som písal svojej čerstvej priateľke, aby mi poslala svoju fotku. Čakal som niečo provokatívne, no ona mi poslala svoju fotku s pozitívnym tehotenským testom. Sex sme mali iba raz. Celé zle.
Celé zle
Včera v noci sa priateľ počas toho ako sme sa milovali načiahol do šuflíka pre lubrikant. Omylom ale vytiahol prípravok na dezinfekciu rúk, čo sme si po tme nevšimli. Neviem koho to štípalo viac. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som dal kolegovi starý smarfón, keďže som si kúpil nový. Dnes mi ho po 3 dňoch doniesol späť, že si mám vymazať galériu, lebo jeho žena, pred tým ako ho chceli dat 12-ročnému synovi, tam našla nejaké sukromné foto. Boli tam moje nahé fotky. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bol u kamarátky vo vchode a trochu sa to zvrhlo. Pri tom ako vzdychala sme nepočuli, že ide jej sused. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno ma prebral pohľad na priateľa, ktorý hral hru na mojom iPhone so svojím vtákom. Celé zle.
Celé zle