Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami som pri odchode z nášho domu zastavila syna (19) na cca 10-15min, s nejakou slečnou a pustila sa do debaty. Prišla mi milá a fajn. No pohľady a správanie môjho syna boli ako by som ho strápňovala. Vkuse kukal na hodiny a chodil po chodbe a preto som nejak uznala, že bližšie zoznamovanie predsa odložím. Pri otváraní dverí mi doplo, prečo sa syn tak nervózne tváril. Neviem čo bolo blbšie. Či môj rozhovor s ňou o tom, aký je môj syn super, alebo to, že sa vo dverách stretla s jej kamoškou, ktorá mala namierené priamo k nám za mojím synom a ešte než ju zbadala mu dala pusu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som mal hnačku po koláči, ktorý bol pár dní u nás v práci a ja som ho zjedol. Doma sme štyria, no a deliť sa o jedno WC bol trochu problém. Takže, keď som zahlásil, že idem na WC, chcel ísť každý ešte na malú pred tým ako "zamorím" wc. To čakanie som však nevydržal. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami sme sa museli nasťahovať k svokrovcom do domu. Keďže som naučená na svoje osušky tak som ich poprosila aby tie moje nepoužívali. Dlhšiu dobu to fungovalo až kým som omylom svokra nenačapala ako so utiera zadok do môjho uteráku na tvár. Neviem čo bolo horšie. Či ten pohľad, alebo to vedomie, že to už robí dlhší čas. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som si otvorila kníhkupectvo. Pred mesiacmi som si prebúrala priečku s vedľajšou pobočkou a tak mi vznikli dva vchody oddelené hrubým stĺpom. Otvorené som mala oba kvôli chronologickému postupu zákazníkov cez predajňu. Jeden vstup, druhý výstup po prejdení obchodu. Nikdy s tým neboli problémy až dodnes. Pán prišiel dnu. Pozdravil sa, poobzeral a vypýtal si niečo, čo som žiaľ nemala. On teda poďakoval, otočil sa a išiel von mrmlajúc, že skúsi vedľa. A tak obišiel stĺp a vošiel znova dnu cez druhé dvere. Došlo mu to až po tom čo sa ma na to opýtal zas a divne na mňa pozrel. Celé zle.
Celé zle
Dnes prišiel do kina Andrej Danko. Netuším, čo si pýtal, no toľko "jeho výrokov", ktoré predniesli zamestnanci si myslím, že ani nemohol vypustiť. A celé to zaklincovali vyhlásením, že by mali zaviesť "kapitánske menu" a následne chalan predniesol, že keby mal niekedy vrátiť uniformu, urobí to takto (pobozkal si kravatu) zahlásil "nikdy". Celé zle.
Celé zle
Nedávno moja kamrátka, ktorá je chudá ako slamka začala chudnúť, lebo jej priateľ povedal, že s tlsťoškami nechce chodiť a ona vraj začala priberať. Chlapec musí mať superschopnosti, pretože okrem neho si to nikto nevšimol. Celé zle.
Celé zle
Dnes môjho 2-ročného syna napadlo, že najlepší spôsob ako mi dať vedieť že sa pokakal, je siahnuť do plienky a za hrsť mi podať. Celé zle.
Celé zle
Minulý mesiac mi meškala výplata. Šiel som sa opýtať kde je. Povedali, že mi to poslali a aj mi ukázali výpis. Poslali to na zlý účet a ten magor mi nechce peniaze vrátiť. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sme mali s mužom naposledy sex. Tvária sa, že je mu to fuk, no nie je. Predvčerom som ho skoro prychytila pred vyvrcholením. "Nenápadne" to uhral no spravil sa do prádlového koša. Nemal na výber. Neriešila som to až tak, veď akurát na druhý deň sa malo prať. Neviem ako, no v strede synovho svetríka ostal dlhý biely fľak. Celé zle.
Celé zle
Včera som prišiel na pracovný pohovor do Prahy. Pomerne rýchlo som našiel budovu, tak volám budúcemu šéfovi, že som už tu a môžme sa stretnúť. Dlhé ticho v telefóne, listovanie v papieroch a výbuch smiechu. Keď sa konečne dosmial, tak ma poučil, že pohovor je presne o mesiac. A vraj nemám meškať. Celé zle.
Celé zle