Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes v obchode na mňa jedna pani nakričala, že som jej nepodržal otvorené dvere. Boli to automatické dvere na fotobunku. Celé zle.
Celé zle
Dnes si odo mňa bezdomovec pýtal cigaretu. Vedel som, že v krabičke mám už iba dve, tak som mu ju dal celú. Otvoril ju, vybral cigaretu a strašne mi začal ďakovať. Až doma ma napadlo prečo. Do tej krabičky som si totiž dal aj peniaze, ktoré som si predtým vybral z bankomatu. Celé zle.
Celé zle
Nedávno kamoška oslavovala narodeniny, tak sme sa aj s frajerom vybrali na last minute nákup do jedného z bratislavských nákupných centier. Kúpili sme jej knižku, a reku, že ju dáme zabaliť do profi baliacej služby, bude to rýchlejšie. Predavačka bola milá, stále sa pýtala, či chceme pridať takú stužku, hentakú... A potom nám naúčtovala cenu. Trikrát vyššiu ako knižka. Celé zle.
Celé zle
Minulý mesiac som si objednal z ebayu prsteň. Po mesiaci čakania a tešenia sa naň mi dnes prišiel balíček. Bol plný malých farebných guličiek. No prsteň v nich schovatý nebol... Samozrejme peniaze sa mi už nevrátia. Celé zle.
Celé zle
Dnes som nechal notebook na podlahe izby. Stará mama si myslela, že je to váha. Výsledok: stará mama váži 860 €. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si kúpil v obchode paštiku Májku 60 gramovú za 55 centov. Kúpil som radšej dve, nech mám dosť. Po polhodine prišiel spolubývajúci s Májkou 120 gramovou z toho istého obchodu. Stála 56 centov! Celé zle.
Celé zle
Dnes mi zapípala radostná SMS. Na účet mi prišlo 1700 EUR. Nikto nemal dôvod mi posielať peniaze. A skutočne, skôr ako som sa stihol pozrieť do internet bankingu, volali mi z banky, že to bol omyl a peniaze mi z účtu odpíšu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som si nechtiac vykúpal iPhone. Oprava sa mi už neoplatila, tak som si na sekáča kúpil druhý. Vyzeral, že funguje ako hodinky. Ten vytopený som zas za symbolickú cenu predal na inzerát ako poškodený. Celé som to úspešne zvládol za jediný deň, a večer som si v kľude sadol k novému, že si tam konečne nahrám kontakty. Či som ja blbec omylom nepredal dobrý a neostal mi ten vytopený?! Kupujúci mi už telefón neberie... Celé zle.
Celé zle
Dnes som prenášala veci z predošlého podnájmu do nového. Ledva som to uniesla a keď som si chcela kúpiť lístok na autobus, zistila som, že mi chýbajú drobné do automatu. Hneď na to sa za mnou objavil pripitý chlapík, kľakol si na kolená a chcel mi darovať 2.50 € Okrem toho, že sa na mne všetci zabávali, som si tie peniaze ani nevzala a išla som niekoľko hodín aj s vecami pešo. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa nám pokazila umývačka riadu a privolaný opravár skonštatoval, že v nej odišla elektronika. Oprava by sa neoplatila, tak sme si cez internet objednali novú a skúsil som ju sám zapojiť. Nefungovala. Skúsil som ju v inej zásuvka a išla. Aj tá stará. Celé zle.
Celé zle