Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som na ulici nechtiac narazil do jedného pána. Ospravedlnil som sa, on zodvihol zo zeme peňaženku, ktorá mu vypadla a išli sme ďalej. Neskôr som zistil, že tá peňaženka bola moja. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa rozhodla, že si musím konečne nakúpiť nejaké nové oblečenie, pretože naposledy som si niečo kúpila asi pred 2 rokmi a všetky veci čo mám sú už úplne zodraté. Išla som teda do najblžšieho nákupného centra a minula som skoro celú výplatu na nové nohavice, šaty, tričká... Všetky tašky som potom zabudla v autobuse. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som sa cestou do práce zastavil na polícii, aby som zaplatil pokutu za zlé parkovanie, ktorú som si deň predtým našiel za stieračom. Keď som sa vrátil k autu, za stieračom som mal ďalšiu. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi pribudla na mojom účte suma blížiaca sa k miliónu slovenských korún od môjho bývalého muža. Nepočuli sme o ňom vyše 20 rokov, o dcéru sa nezaujímal, kým dcéra študovala, výživné posielala mzdová účtareň. Na druhý deň mi volal jeho právnik do práce (našiel ma asi v Zlatých stránkach), že tá suma bola poukázaná omylom a mám ju čím skôr vrátiť. Celé zle.
Celé zle
Včera sa nám pokazil mesiac starý televízor. Stál necelých 1000 EUR. Je ešte v záruke a blok som si pripravil na stôl, že ho pôjdem reklamovať. Dnes som si čistil objektív na fotoaparáte, a rukou zavadil o fľašu s alkoholom. Rozlial sa po celom stole, a blok z televízoru sa vykúpal tak, že to zmazalo všetko, čo na ňom bolo vytlačené. Biely blok v kaluži svojho rozpusteného tonera. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som vstal z postele a potreboval ísť súrne na wécko. Po studenej dlažbe sa mi na boso nechcelo ísť, tak som si rýchlo išiel obuť papuče. Zrazu zbadám, že v tej pravej leží môj smartfón. Bolo to vo chvíli, keď už sa prudké došliapnutie nedalo zastaviť. Displej to neprežil. Najhoršie je, že som si ho sám do papuče večer vložil s tým, že ho nemôžem dať na zem, aby som naň náhodou nešliapol... Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami mi prišiel mail z národnej bločkovej lotérie, že bol vyžrebovaný pokladničný blok, ktorý som cez svoje konto zaregistrovala. S manželom sme už mali otvorený šampus, keď som išla ten blok pohľadať. Nenašiel sa. Niekto z nás dvoch, a ja som to nebola, ho stihol vyhodiť... Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa tak hrozne nudil, že som si pri objednávamí tovaru z e-shopu prečítal aj obchdné podmienky. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie keď sme boli s rodičmi na dovolenke ma mama presvedčila, aby som nenosila mobil vo vrecku, ale dala ho do jej kabelky, aby mi ho neukradli. Chvíľu na to jej ukradli kabelku. Celé zle.
Celé zle
Dnes som našiel v pisoári 50 eurovku . Bola síce pokrčená, mokrá a omočená, ale rozhodol som sa, že ju vytiahnem a ruky si umyjem, za 50 eur sa to oplatí. Bola falošná. Celé zle.
Celé zle