Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred niekoľkými rokmi som vymyslel vtipnú kampaň pre svoju tlačiareň. "Objednajte si u nás svadobné oznámenia, a oznámenia z tretej svadby vám vyrobíme zadarmo!" Dnes si prišla jedna bývalá-budúca nevesta uplatniť túto zľavu. Už druhá svadba, ktorú tlačím zadara. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola na rande. Chlapík po mňa prišiel autom, a odviezol ma na večeru aj naspäť domov. Nakoniec si vypýtal za odvoz peniaze. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si konečne kúpila úžené šaty, na ktoré chodím online poškuľuvať už večnosť. Boli riadne drahé, ale konečne som sa odhodlala. O desať minút na to som sa vrátila na rovnakú stránku, aby som si ešte raz obzrela topánky, ktoré mala k šatám obuté modelka. Cena šiat klesla na polovicu! Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sme si s manželkou kúpili štýlovú rýchlovarnú kanvicu. Za 4eurový príplatok nám ponúkli novú službu: Bleskovka. V prípade poruchy nám kanvicu bleskovo vymenia za novú. Samozrejme nám po troch mesiacoch začala pretekať, tak sme ju išli vymeniť. Predavači nám ale oznámili, že musíme hodinku počkať, lebo sa medzitým zvýšila cena kanvice a musia telefonovať do centrály v Bratislave. Po hodine nám povedali, že sa im nepodarilo dovolať, aby sme prišli na druhý deň. Na druhý deň nám konečne vymenili reklamovaný kus za nový a nezabudli sa opýtať či si zase chceme priplatiť za bleskovku. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila, prečo mi z novej práce stále neprišla výplata. Zle si opísali moje číslo účtu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si kúpil krásne nové biele plátené tenisky zn. Adidas a môj kamarát mi ich stihol na vianočných trhoch obliať punčom. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa vybral vlakom kúpiť foťák. Pri prestupe na ďalší vlak som mal čas, tak že si idem kúpiť niečo jesť. Peňaženka aj s vyše 1000e ale ostala v rýchliku. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som na plese vyhral v tombole prvú cenu. Keď sa výherca dlho nehlásil, losovali nového. To, ako som v zápätí prišiel o super víkendový pobyt som sa dozvedel z prvej ruky z hlučných reprákov, riešiac hnačku na wécku. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som kamoša presvedčil, nech si necviká lístok, že posledným busom dve zastávky od konečnej určite revízor nepôjde. Na ďalšej zastávke nastúpili štyria a na konečnej už čakali policajti na tých, ktorí by chceli zdrhnúť. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som si bol v servise po svoje auto. Týžďeň ho opravovali, lebo som si v garáži oškrel pri cúvaní celý pravý bok. Poobede s ním šla manželka nakupovať a keď predkom parkovala, obtiahla celú ľavú stranu o ten istý blbý stĺp. Celé zle.
Celé zle