Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Minulý týždeň som si presúval hypotéku do inej banky, a získal som výhodný úrok 2,6%. Tento týždeň spustili akciu 2% pre vvšetkých. Celé zle.
Celé zle
Dnes som k nám pozvala kamarátku. Vošli sme do paneláku a ja som sa zohla, aby som si zaviazala šnúrky. Na zemi ležalo 20 centov, a ja som ich šťastná zodvihla a oznámila jej to. Ona našla 1,20 €. Rovno za mnou. Celé zle.
Celé zle
Dnes som konečne zistila, prečo mi na kreditke chýba toľko peňazí. Môj priateľ si ju totiž "požičal" a nakúpil s ňou hračky pre svoje 3 deti. Dnes som tiež zistila, že môj priateľ má deti. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si kúpil mobil na micro SIM kartu, a moju starú simku bolo treba zmenšiť. Nechcelo sa mi nikam chodiť, tak som sa rozhodol z nej podľa návodu odstrihnúť. Odstrihol som moc... Celé zle.
Celé zle
Včera som si kúpil žreb a vyhral som 100 EUR. Všetkým som ho ukazoval, až som ho dnes niekde stratil. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som náhodou zistila, prečo frajer, s ktorým chodím dva roky nevychádza s peniazmi. Platí alimenty na päťročného syna. Neviem kedy mi to chcel povedať. Celé zle.
Celé zle
Včera som šoféroval domov z práce a vedľa mňa som si všimol vodičku ako veselo ťuká do mobilu. Opovrhujem týmito potenciálnymi vrahmi. Aby som ukázal svoje znechutenie, tresol som na volant a zatrúbil. Ona spanikárila a stočila to rovno do môjho auta. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa chcela porozprávať s manželom o tom, že napriek tomu, že mám už tri roky dve zamestnania, vôbec sme sa nepriblížili k nášmu cieľu – kúpiť si dom. Snažil sa brániť, ale teraz je jasné, že väčšina peňazí skončila v jeho zbierke keramických mačiek. Celé zle.
Celé zle
Dnes je tretí deň čo som si otvoril malú kaviareň. Moji rodičia mi dali krásny rám na zarámovanie prvých zarobených peňazí. Musel som vybieliť vlastnú peňaženku, aby som tam niečo dal. Keď prídu na návštevu, nebudú ani tušiť, ako sa mi nedarí. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si kúpila drahý časopis len kvôli náramku. O hodinu som náramok stratila. Celé zle.
Celé zle