Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som si objednala drahú dvojdňovú vstupenku na Expo do Milána. Budem tam v auguste, no omylom som klikla júlový termín. Vstupenky sa vrátiť ani vymeniť sa nedajú. Celé zle.
Celé zle
Dnes som požičal priateľke auto, pričom som jej prízvukoval, aby niekde neodtrhla zrkadlá. Keď mi ho priviezla domov, tak som pri cúvaní do garáže odtrhol zrkadlo sám. Nové stojí 130€. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som vyhrala auto. Tešila som sa, kým mi neprišlo, že musím zaplatit daň z výhry. Tak som auto predala, aby som to zaplatila. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami mi ukradli autorádio. Kamarát vlastní záložňu , tak som mu povedal, že ak by sa náhodou ukázal niekto s rovnakým typom autorádia, nech mu dobre naloží . O pár dní mi volal kamarát, že týpka dobil a že mi nesie to autorádio. To rádio nebolo moje. Celé zle.
Celé zle
Dnes cestou z práce som už nevydržal a musel som si ísť uľaviť v parku za kríkom. Nevšimol som si ale, že práve išli okolo mestskí policajti, takže dnes to bola malá potreba za 20 Eur. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi počas lyžovania volal kamarát, tak som zastavil, vybavil hovor, vrátil mobil do vnútorného vrecka bundy, a lyžoval ďalej. Keď som neskôr mobil potreboval, vo vrecku nebol, a už sa ani na zjazdovke nenašiel. Celé zle.
Celé zle
Dnes bola moja iniciatívna manželka vymeniť eurá za libry, lebo zajtra odlietame na výlet do Írska. V Írsku sú tiež eurá. Celé zle.
Celé zle
Včera večer sme s kamošom nastúpili do autobusu dve zastávky pred konečnou. Išiel som si cvaknuť lístok, ale presvedčil ma, nech neblbnem, že pred konečnou revízori nebudú. Boli. Kamoš mal električenku, ja som dostal pokutu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa chcel odvďačiť bratovi za to, že mi požičal auto, tak som mu dotankoval plnú nádrž benzínu. Potom som zistil, že má diesel. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bola v banke zrušiť účet, ktorý už pol roka nepoužívam. Pani ma presvedčila, že si mám účet kľudne nechať, že ho mám aj tak zadarmo. Dnes mi prišla sms, že mám na účte nedoplatok a mám ho urýchlene doplatiť. Celé zle.
Celé zle