Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera nám zomrel pes, na čo som povedal starkému, že by sme ho chceli dať na kremáciu. Keď som sa neskôr vrátil domov, našiel som starkého na záhrade, ako ho "spopolňuje" na grile. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno v jednej japonskej televizii boli ranné správy a pri jednej reportáži sa objavila postavička pokemónového typu, otvorila ústa a prikryla si ich rukami. Objavil sa pri nej modro-ružový nápis "That's unfortunate!". Išlo o reportáž ničivého tajfúnu, ktorý zasiahol mesto Osaka. A áno, bola to úplne seriózna reportáž. Celé zle.
Celé zle
Včera prišiel do baru kde pracujem chlapík, nahádzal do jukeboxu plnú hrsť drobnych a odišiel. Potom som musel 2 hodiny počúvať Mandarinku Darinku. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som bola so sestrou v obchode. Keď sme išli okolo výkladu s oblečením, ukázala mi jeden sveter, ktorý je vraj najškaredší, aký kedy videla. Presne ten, ktorý som jej deň predtým kúpila na vianoce. Celé zle.
Celé zle
Včera v noci som išiel do kuchyne po pohár vody. Svetlo som nezapínal, veď viem kde čo je. Keď som sa vrátil, hodil som sa na postel. Namiesto v posteli som ale skončil tvárou na zemi... zabudol som totiž, že som ju včera posunul. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si všimol že jediná príležitosť kedy sa ma baby chytia je, keď sedia za mnou na motorke. Celé zle.
Celé zle
Dnes v noci som išla dať nášmu malému kocúrovi mlieko..Potom som si všimla , že sa vykadil pred dvere. Pri upratovaní som to všetko dala do sáčku a išla po ďalšie utierky . Keď som sa vrátila, kocúr sedel na sáčku a čúral naň. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme sa mali málo miesta v aute a môj prieteľ bol šofér, takže som musela sedieť na jeho bratovi. Po chvíli som si všimla, že ma zo spodu "niečo" tlačí. Chvíľu na to sme prešli na hrboľatú cestu... Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno ma zobudil môj pes škrabaním na dvere. Keď som otovril, vyvracal sa a odišiel preč. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok sa na mňa frajer strašne naštval za to, že som povedala jeho mačke, čo dostane na vianoce. Celé zle.
Celé zle