Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som sa hrala s malým chalanom. Stále sa chcel nosiť "na koňa". Až neskôr som prišla na to, že iba kvôli tomu, aby mi mohol pozerať do výstrihu. Má 3 roky. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa môj terajší frajer hádal s mojim bývalým o tom, kedy mám narodeniny. Obaja sa mýlili. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si dala spraviť nové umelé nechty. Ako som šoférovala naspäť domov, mala som silné nutkanie poškriabať sa v nose. V tej chvíli som však prechádzala cez spomaľovač a teraz mám pocit ako by mi mozog krvácal. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme boli s rodinou v cirkuse. Cez prestávku sme sa boli pozrieť na zvieratká. Slon mi chobotom zobral kabelku a snažil sa ju zjesť. Rozdrvil mi mobil, foťák, kľúče aj peňaženku. Na to na mňa vybehol majiteľ cirkusu s tým, že či chcem toho slona otráviť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som hovorila svojej najlepšej kamarátke ako sa cítim nepríťažlivá a že ma ešte nikto nepozval ani len na rande. Už ma chcela utešiť, aby som sa cítila lepšie, keď nás vyrušil neznámy chalan a začal ju baliť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mala prvýkrát nové okuliare. Ako som šoférovala domov a zastala som na stopke, videla som bezdomovca ako sa sám uspokojuje. Tiež ma zbadal, usmial sa, zamával mi a pokračoval ďalej. Toto som radšej vidieť nechcela. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok na výlete na Ukrajine sme si s kamarátkami kúpili nanuky. Kým sme si ich vychutnávali, pozreli sme sa na dátumy spotreby. Všade boli rok staré dátumy, tak sme to okamžite vyhodili. Mne to však vŕtalo v hlave, tak som stopla ukrajinca, že nech mi to preloží. Na obaloch bol uvedený dátum výroby. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa zobudila so zvláštnym pocitom na tvári. Myslela som si, že je to nejaký chrobák, tak som po tom pleskla a ono to bol môj nový piercing v nose. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že neučím ja svoju mačku ale ona trénuje mňa. Odmieta piť všetko okrem tečúcej vody z vodovodu a skuvíňa každé ráno pri dverách spálne aby som ju šiel nakŕmiť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si dávala doma rozcvičku bez podprsenky. Keď som chcela spraviť sviečku, prsia sa mi prevalili na tvár, až som nemohla dýchať. Celé zle.
Celé zle