Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera som si kúpil topánky a zacvakávacie pedále na bicykel. Povedali mi, že si treba nacvičiť ako uvoľniť nohy, inak spadnem ako hnilá hruška. Mali pravdu. Dnes mám zlomenú ruku. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa susedov syn ponúkol, že mi za 10 Eur pokosí trávnik pred domom. Za pár minút som si všimol že kosačka zastala. Vykosil mi na trávniku obraz veľkého „vtáka“ a zdrhol. Celé zle.
Celé zle
Včera som zistil, že keď niekto v dome spláchne práve vtedy keď zapínam práčku, zatopí mi to kúpeľňu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami keď som sa vrátil na hotel, ľahol som si do postele a zapol som telku. Dávali dokument o tom, aké rôzne choroby môžete chytiť z hotelových postelí. Celé zle.
Celé zle
Včera som v tombole vyhral 3. cenu. Bola to fľaša kvalitného červeného vína. Som abstinujúci bývalý alkoholik. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som zapol telku. Prvé čo som videl boli správy kde ukazovali fotku hľadaného násilníka, ktorý vyzerá presne ako ja. Neviem či mám dnes vychádzať na ulicu. Celé zle.
Celé zle
Včera večer som zistil, že nie je dobré fajčiť a zároveň písať sms-ky keď je človek opitý, lebo je zvýšené riziko že vyhodíte mobil z balkóna a cigaretu si strčíte do vrecka. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si dal konečne vytetovať alchymistický symbol, ktorý som chcel už roky. Chvíľu na to som zistil, že to je značka pre moč. Celé zle.
Celé zle