Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som sa prvý krát rozhodla, že si nedám make-up. Môj priateľ sa ma spýtal, či som dostala päsťou do tváre. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si zmenila heslo na telefóne ešte ráno v polospánku. To si ešte pamätám, ale vôbec si nevybavujem na aké heslo som to zmenila. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si upravil fúzy. Keď som sa ukázal mojej žene, povedala: "Hmm, ale stále vyzeráš ako sériový vrah." Celé zle.
Celé zle
Včera som sa ja a aj môj najlepší kamarát rozišli s našimi priateľkami, takže sme mohli ísť spoločne na dovolenku a spoznať kopu nových žien. Namiesto toho sa o niekoľko hodín vrátil k svojej ex a teraz plánujú svoju vlastnú dovolenku. Celé zle.
Celé zle
Dnes som masírovala môjho snúbenca a prsteň na mi zamotal do jeho chlpov. Pre nožnice sme sa museli nemotorne dotackať až do kuchyne. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme išli s mamou nakupovať podprsenky. Trvala na tom, že si musím vyskúšať push-upky, aj keď som jej vysveľovala, že nechcem, lebo je to len reklamný trik. Pozrela sa na mňa a povedala, že v tomto smere potrebujem akúkoľvek pomoc akú môžem dostať. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že si moja priateľka nerobila srandu, keď tvrdila, že je úplne iná osoba ak nemá ráno kávu a cigaretu. Keď som sa jej spýtal ako sa vyspala, začala kričať aby som sa jej nevysmieval a hodila mi fén rovno do hlavy. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moja sestra rozprávala so spodným prádlom. Má 17 rokov. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zakopol a spadol na chodník jak som dlhý. Auto ktoré práve prechádzalo okolo zastavilo, vrátilo sa a všetci vo vnútri sa na mne začali smiať. Keď skončili, auto sa znovu otočilo a pokračovalo v jazde. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma môj manžel natočil ako odchádzam námesačná z postele a mierim cez dom a záhradu rovno do bazénu. Nepomohol mi ani dostať sa von z vody, len sa rehotal ako malý chlapec. Celé zle.
Celé zle